Potřebujete monitorovat teplotu nebo vlhkost na různých místech vašeho skladu, výrobní haly, archivu nebo třeba v muzeu? Chcete mít aktuální přehled o všech měřených místech na jednom místě? Musíte hlídat překročení teploty nebo vlhkosti v zadaném rozsahu? Nechcete zasahovat do konstrukce budovy instalací kabeláže a vyžadujete spolehlivost?

Pak je nutné nasadit vhodný měřící systém, který zaručí jednoduchou instalaci a spolehlivé bezdrátové připojení snímačů. Přesně tyto požadavky splňuje náš měřící systém Omega Link.

Bezdrátové produkty Omega Link jsou navrženy s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi k ochraně vašich dat. Díky šifrování a pokročilé kryptografii, jsou vaše data velmi dobře chráněna proti neautorizovanému přístupu. Samozřejmostí je zabezpečovací hardwarový modul TMP, který chrání bezpečnost všech šifrovacích klíčů a používá certifikáty zařízení pro zabezpečenou komunikaci s cloudem.

Hlavní výhody měřícího systému 

  • spolehlivá bezdrátová komunikace na velké vzdálenosti (až 3,2 Km dle napájení)
  • horní a dolní alarm při překročení nastavených mezí včetně odeslání emailu a vizuálního varování
  • napájení snímačů 2 běžnými AA bateriemi a jednoduchá výměna (životnost 1,5 roku při vzorkování 1x za hodinu)
  • IIoT komunikace zajišťuje zabezpečený přístup k měření odkudkoli a z jakéhokoliv zařízení (PC, tablet, chytrý mobil)
  • volitelně možnost monitorovat teplotu, relativní vlhkost, barometrický tlak a intenzitu osvětlení
  • pokud máte 2 a více lokalit, máte měření ze všech snímačů k dispozici na jednom místě
  • instalaci zvládnete bez problému sami, před odesláním systém nastavíme pro vaše potřeby
  • neřešíte údržbu, hardware, aktualizace softwaru atd. jen rozmístíte snímače a můžete měřit
  • v případě potřeby dodáme snímače včetně kalibračních listů z akreditované kalibrační laboratoře
  • snímače je možné umístit do IP68 krabičky pro použití ve venkovním prostředí

Možnosti softwaru

Software a cloudový přístup lze využívat zcela zdarma až do počtu 50 snímačů na jednu bránu (jeden cloudový účet). Bezplatná verze nabízí vzorkování každých 90 minut (nebo více), uchovává historii posledních 3 měsíců měření a dovolí zobrazit nebo exportovat naměřená data (formát .csv a .xlsx pro Microsoft Excel) z vybraného týdenního intevalu, vše jednoduše pod jedním uživatelským účtem.

Placené tarify, které začínají již na částce 119 Kč/měsíc, nabízejí až 128 snímačů na jednu bránu, až 2000 bran pod jedním cloudovým účtem, vzorkování každé 2 minuty (nebo více), neomezenou historii včetně zobrazení a exportu libovolně vybraného intervalu, až 2000 uživatelských účtů s nastavením přístupových práv (jen zobrazení nebo i změny). K dispozici je také možnost vytvářet skupiny pro uživatele a skupiny pro snímače, lze tedy jednoduše přiřazovat uživatelům jen ty snímače, které mají vidět, případně spravovat.

Možností je ale mnohem více, například rychlé uložení zobrazeného grafu do obrázku, zobrazení statistik měření jako minimální, maximální a průměrná měřená hodnota, zobrazení standardní odchylky, zobrazení a predikce trendu atd. Vše při zachování maximální jednoduchosti a přehlednosti pro uživatele.

Zjednoduště si život

Již nemusíte obíhat staré datalogery a složitě z nich získávat uložená data. Se systémem Omega Link budete mít čas na užitečnější činnosti.
Pokud vás náš měřící a monitorovací systém zaujal a máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Funkční systém vám můžeme ihned předvést pomocí prezentace přímo na vašem počítači. Stačí si domluvit termín.

Snímače vhodné pro monitorování okolního prostředí

Bezdrátové měření teploty a relativní vlhkosti - SS-001-1-EU

Bezdrátové měření teploty, relativní vlhkosti, barometrického tlaku a intenzity osvětlení - SS-001-3-EU