|    Všechny aktuality   |
8 až 160 kanálový termočlánkový systém sběru dat s rozhraním USB2020-02-05T08:33:44+00:00

Project Description

8 až 160 kanálový termočlánkový systém sběru dat s rozhraním USB

8 kanálový modul sběru dat TC-08 pro termočlánky je konstruován pro měření širokého rozsahu teplot, při použití různých termočlánků zakončených konektorem miniaturní velikosti. Lze měřit také jiné snímače při použití rozsahu ±70mV. S vestavěnou kompenzací studených konců (CJC) dosahuje TC-08 efektivní měřící rozsah -270 až 1820°C (skutečný rozsah teploty závisí na typu použitého termočlánku).

TC-08 může být použit s termočlánky typu J, K, T, E, R, S, B a N a výstupy mohou být sledovány ve stupních C, F nebo v mV. Přístroj má přesnost 0,2% ±0,5°C a má rozlišení lepší než 0,1°C pro většinu typu termočlánků.

TC-08 se připojuje k USB rozhraní počítače s operačním systémem Windows. USB port umožňuje přímé napájení TC-08 a není tak potřeba použít externí napájecí zdroj. TC-08 je ideální pro měření teploty jak v laboratořích, tak i v průmyslových procesech.

Spojování jednotek TC-08 pomocí USB sběrnice umožňuje současně připojit až 20 jednotek TC-08 a vytvořit tak mnohakanálový systém sběru dat, při významně nižší ceně za jeden kanál, než u jiných systémů obdobné velikosti. Při nedostatku USB portů na hostitelském PC, lze využít připojení přes aktivní USB hub.

TC-08 vzorkuje rychlostí až 10 měření za sekundu, přičemž vysoké rozlišení zajišťuje, že TC-08 může detekovat i malé změny teplot. Vaše měření budou s termočlánkovým modulem sběru dat TC-08 jak rychlá, tak i přesná. Jednoduše připojíte TC-08 do USB portu vašeho počítače, připojíte termočlánky a jste připraveni měřit teploty.

Software pro TC-08 je velmi přehledný a uživatelsky přívětivý s jednoduchým a moderním ovládáním. Při použití většího počtu modulů TC-08 se celý systém ovládá jako jeden vícekanálový systém. Software přehledně zobrazuje v reálném čase tabulky i grafy, umožňuje exporty dat do PDF i CSV souborů. S termočlánkovými vstupy lze provádět matematické operace a vytvářet virtuální matematické kanály. Vzorkování lze nastavovat od 0,1s až po několik hodin.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Pracuje s termočlánky typu J, K, T, E, R, S, B a N
  • Můžete připojit až 20 modulů k jednomu PC
  • Měří teploty od -270 do 1820°C
  • Automatická kompenzace studených konců (CJC)
  • Vysoká přesnost a rozlišení
  • Vzorkování až 10 záznamů za sekundu
  • Uživatelsky přívětivý software je součástí
  • USB rozhraní pro připojení k PC

ODKAZ NA E-SHOP