|    Všechny aktuality   |
Regulátory a panelmetry série PLATINUM2018-10-18T08:17:24+00:00

Project Description

Regulátory a panelmetry série PLATINUM

Série PID regulátorů CNPt řady Platinum fungující na bázi mikroprocesoru nabízí nepřekonatelnou rozmanitost při měření procesních veličin. Vedle vysokého výkonu a univerzálnosti bylo naším cílem vytvořit také produkt, který je možno jednoduše nastavit a používat. Nutnost použít pro konfiguraci propojky odpadá díky automatickému rozpoznání hardwaru. Automatické rozpoznání hw umožňuje firmwaru, aby se sám automaticky aktualizoval podle toho, který rozpoznaný hardware je v dané konfiguraci využíván. Položky v menu týkající se nepoužívaného hardwaru nejsou zobrazeny.

V nabídce jsou velikosti DIN 1/32, 1/16 a 1/8, přičemž modely s velikostí DIN 1/16 a 1/8 lze nakonfigurovat s dvojitým displejem. Na každé jednotce si může uživatel zvolit typ vstupu z 9 druhů termočlánků, odporových teploměrů, termistorů, stejnosměrného napětí nebo stejnosměrného proudu. Plně bipolární napěťové či proudové vstupy lze virtuálně konfigurovat na jakékoliv uživatelské jednotky, a to s volitelnou desetinnou tečkou, což je ideální pro použití v případě měření tlaku, průtoku či jiných fyzikálních veličin.

VIDEO: představení PLATINUM série, Část 1 – Úvod, Část 2 – Software, Část 3 – Nastavení

Regulátor teploty série Platinum je dodáván s velkým, tříbarevným, programovatelným LED displejem s devíti segmenty. Displej je schopen měnit barvy a/nebo stavy určených výstupů pokaždé, když je spuštěn alarm. K dispozici je několik konfigurací mechanického relé, SSR, stejnosměrného pulzu, analogového napětí nebo proudu.

Volitelně lze jednotky vybavit ethernet rozhraním, sériovou komunikací RS232/485 s ASCII příkazy nebo protokolem MODBUS®. USB je přítomno standardně. Všechny tři typy komunikačních rozhraní lze instalovat a aktivovat současně.

  • vysoký výkon (vzorkování 20x za vteřinu), vysoká přesnost
  • velice všestranný a přesto s jednoduchým a intuitivním ovládáním
  • plný autotune PID s fuzzy logic adaptivním ovládáním
  • až 99 programů s 16 rampami, prodlevami a řetězením
  • odpadá potřeba nastavovat propojky, zcela softwarově konfigurovatelný
  • USB komunikace standardně na každém modelu
  • UL a cUL certifikace

Série PLATINUM nabízí také jednoduché a levnější panelové ukazatale DPPt bez regulačních funkcí při zachování kvality a jednoduchosti obsluhy.

 

CNPt – ODKAZ NA E-SHOP

DPPt – ODKAZ NA E-SHOP