|    Všechny aktuality   |
Průmyslové měření teploty, teplotní sondy, snímače a čidla2018-10-10T04:21:15+00:00

Project Description

Zpravodaj zaměřený na měření teploty a teplotní snímače

  • úvod do problematiky měření pomocí termočlánkových snímačů teploty
  • typy termočlánků, termočlánkových sond, snímačů, čidel a jejich použití
  • nový unikátní materiál pro plášťové snímače teploty Super OMEGACLAD®XL
  • odporové snímače teploty, teploměry Pt100

 

 

PROLISTOVAT ZPRAVODAJ

 

Společnost OMEGA® klade velký důraz na vysokou kvalitu nejen svých finálních výrobků, ale i jednotlivých komponent měřícího řetězce, jako jsou teplotní sondy, teplotní konektory a vyhodnocující jednotky.

Izolovaný termočlánkový drát
Holý termočlánkový drát může být izolován různými materiály tak, aby vyhovoval různým aplikacím s ohledem na teplotu, chemickou odolnost, odolnost proti otěru a různým jiným požadavkům. Výrobní dovednosti firmy OMEGA® mimo jiné zahrnují: opředení kabelů, závitové příslušenství, ovinování páskou, výrobu kabelů, výrobu lankových vodičů, lisování plastů, atd.

Plášťované dráty s minerální izolací (plášťovina)
Firma OMEGA® vybudovala celou halu pro výrobu plášťových kabelů (plášťoviny). Tato výrobní linka zpracovává termočlánkové dráty, kovové opláštění i práškovou izolaci MgO a vyrábí plášťovinu OMEGACLAD®, ze které se následně vyrábí naše termočlánkové sondy.

Termočlánkové konektory
Snažíme se vyrábět naše produkty tak, aby měly pro zákazníky tu nejlepší užitnou hodnotu. Zde to dokumentují linky výroby termočlánkových konektorů. Díky unikátním vlastnostem konektorů, jako je odnímatelná popiska, kontaktní podložky s pružinkami, vnitřní přepážka pro vodiče, je jejich montáž a použití snadnou záležitostí. Abychom zajistili kvalitu a spolehlivost, automatizovali jsme výrobu a provádíme v jejím průběhu přes 20 kontrol kvality.

Termočlánkové sondy
Firma OMEGA® vyrábí termočlánkové dráty, vyrábí plášťovinu i konektory. Tyto komponenty používáme k výrobě finálních termočlánkových sond na naších automatizovaných výrobních linkách. Při každé příležitosti firma OMEGA® investuje do nejnovějších technologií a přináší tak inovované výrobky a služby svým zákazníkům. Toto propojení s výrobou zajišťuje, že kvalitní výrobek je zhotoven u nás rychle dodán našim zákazníkům.

Naši zaměstnanci
Zaměstnanci firmy OMEGA® tvoří jádro našeho výrobního procesu. Každý pracovník Firmy OMEGA® je hrdý na produkty, které vyrábí a poskytuje našim zákazníkům. Pracovníci chápou požadavky na kvalitu provedení a cení si spokojenosti zákazníků.