Dodací podmínky

Zasílání přepravní službou – Česká republika:

Standardně je zboží odesíláno Českou poštou jako balík do ruky, balík na poštu nebo doručení do balíkovny (dle výběru při objednání).
Zboží, které je skladem je zpravidla doručeno do 1-2 pracovních dnů (nelze garantovat u objednávek kde je nutno zařízení nakonfigurovat). V případě nepředvídaných okolností, které způsobí prodloužení termínu doručení, vás budeme neprodleně kontaktovat a domluvíme si další postup.

Aktuální ceny dopravy Českou poštou se zobrazují při objednávání v druhém kroku objednávky - "Doprava a platba".

Zboží je možno kupujícímu zaslat i jinou přepravní službou. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky.
Možnosti dodání a cenu, prosím dohodněte předem s obchodním oddělením na prodej@jakar.cz

Zasílání přepravní službou – Slovensko a zahraničí:

Možnosti dodání a cenu dopravy, prosím dohodněte předem s obchodním oddělením na prodej@jakar.cz
Pro nákup v EUR nebo USD, prosím kontaktujte prodejní oddělení.

Osobní odběr v sídle firmy:

Zboží může převzít pouze kupující. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem.

Na co si dát pozor při doručení přepravní službou:

Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (stav zboží tedy obsah balení, počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice, apod.) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku Kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu prodej@jakar.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat faxem, e-mailem, nebo poštou JAKARu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje Kupujícího práva věc reklamovat, dává však JAKARu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.