1 osý lineární tenzometr pro nehomogenní materiály (balení 5 ks) - Typ ukončení: pájecí plošky, Odpor: 120 Ω, Délka mřížky: 50 mm, Šířka mřížky: 4,3 mm

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

7 320 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
balení
OMEGA Engineering

Výhodná cena za balení 5 lineárních 1 osých tenzometrů s extra délkou mřížky až 150 mm. Velmi flexibilní, široký teplotní rozsah. Ukončení pájecími ploškami. Zarovnávací značky. Aplikují se na povrch lepidlem vytvrzujícím za studena nebo za tepla. Více

Model# (PN): SGD-50/120-LY40 Dodací podmínky

Jednoosé lineární tenzometry OMEGAjsou k dispozici v různých provedeních pro většinu aplikací měření pnutí. Tento konkrétní model se speciálním extra dlouhým provedením mřížky je určen pro měření pnutí v nehomogenních materiálech. Je vždy nekompenzovaný a je ukončem pájecími ploškami.

Jejich robustní konstrukce a flexibilita je činí vhodnými pro vysoce přesné statické a dynamické měření. Měřicí mřížka je vytvořena leptáním konstantanové fólie, která je poté zcela utěsněna v nosném médiu složeném z polyimidového filmu.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"