1 osý lineární tenzometr pro nehomogenní materiály (balení 5 ks) - Typ ukončení: pájecí plošky, Odpor: 120 Ω, Délka mřížky: 25 mm, Šířka mřížky: 8 mm

Cena
6 010 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
SGD-30/120-LY40

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
pájecí plošky

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
balení

Výhodná cena za balení 5 lineárních 1 osých tenzometrů s extra délkou mřížky až 150 mm. Velmi flexibilní, široký teplotní rozsah. Ukončení pájecími ploškami. Zarovnávací značky. Aplikují se na povrch lepidlem vytvrzujícím za studena nebo za tepla. Více

Jednoosé lineární tenzometry OMEGAjsou k dispozici v různých provedeních pro většinu aplikací měření pnutí. Tento konkrétní model se speciálním extra dlouhým provedením mřížky je určen pro měření pnutí v nehomogenních materiálech. Je vždy nekompenzovaný a je ukončem pájecími ploškami.

Jejich robustní konstrukce a flexibilita je činí vhodnými pro vysoce přesné statické a dynamické měření. Měřicí mřížka je vytvořena leptáním konstantanové fólie, která je poté zcela utěsněna v nosném médiu složeném z polyimidového filmu.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"