3 osý datalogger vibrací a zrychlení - Typ přístroje: 3 osý akcelerometr / teplota / vlhkost / tlak

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

32 950 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks
OMEGA Engineering

3 osý akcelerometr kompaktní velikosti. Měření teploty, vlhkosti a tlaku (pouze u modelu OM-CP-ULTRASHOCK-A). Plně konfigurovatelné měření. Více

Model# (PN): OM-CP-ULTRASHOCK-A Dodací podmínky

OM-CP-ULTRASHOCK-A je 3 osý datalogger vibrací a zrychlení s dalšími měřícími kanály pro teplotu, relativní vlhkost a barometrický tlak. Každý ze šesti kanálů může být podle potřeby aktivován nebo deaktivován. OM-CP-SHOCK300 je 3 osý datalogger vibrací a zrychlení. Každý ze tří kanálů může být podle potřeby aktivován nebo deaktivován. Zakázání nepotřebných kanálů u obou modelů, poskytne větší úložiště pro záznam dat z povolených kanálů.

Oba dataloggery jsou speciálně navrženy pro dokumentaci dynamických prostředí, jako jsou například jedoucí vozidla, nákladní auta, kontejnery, lodě atd. Zařízení je také cenné při charakterizaci prostředí, jako jsou například výrobní a montážní linky citlivé elektroniky, výroba integrovaných obvodů, komunikace a počítačové komponenty atd.

OM-CP-ULTRASHOCK-A a OM-CP-SHOCK300 obsahují dva samostatné akcelerometry, které poskytují vysokou citlivost a přesnost až do 15g nebo pro vyšší úrovně monitorování otřesů až do 300g. Pro relaci záznamu je třeba během nastavení zvolit jeden ze tří provozních rozsahů. Tyto rozsahy jsou +/- 15g (nízké g), +/- 100g a +/- 300g (vysoké g).

Pomocí zdarma dostupného softwaru OM-CP Data Logger Software je spouštění, zastavování a stahování dat se záznamníků řady OM-CP jednoduché a rychlé. K analýze jsou poskytována grafická, tabulková a statistická data a data lze prohlížet ve více jednotkách pomocí funkce inženýrských jednotek. Data lze také automaticky exportovat do aplikace Excel® pro další výpočty.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP série je navržená s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"