4 kanálový proudový a napěťový datalogger s Bluetooth LE

6 780 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
OMEGA Engineering

4x procesní proudové / napěťové vstupy pro záznam dat z externích snímačů. Komunikace Bluetooth Low Energy (BLE) až na vzdálenost 30 m. 16-bitové rozlišení pro vysoce přesná měření. Vnitřní paměť až na 1,9 miliónů měření pro dlouhé intervaly mezi stažením dat. Krytí IP54. Bezplatná aplikace pro Android a iOS zařízení. Země původu: USA. Více

Model# (PN): Discontinued_MX1105 Dodací podmínky

Datalogger MX série model MX1105 se 4 analogovými procesními vstupy měří a bezdrátově přenáší data z různých snímačů přímo do vašeho mobilního zařízení s Androidem nebo iOS prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy (BLE). Tento samostatný bezdrátový záznamník dat vám umožňuje používat vaše mobilní zařízení a bezplatnou aplikaci HOBOconnect pro přístup k datům kdykoli na vzdálenost 30 m, prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy (BLE).

Můžete jednoduše konfigurovat datalogger, načítat uložená data, zobrazovat data v grafech, kontrolovat provozní stav dataloggeru, konfigurovat upozornění na alarmy a sdílet datové soubory – to vše bez vyhrazeného zařízení jen s vašim mobilním Android nebo iOS zařízením.

MX1105 vám umožňuje monitorovat a zaznamenávat různé procesní a environmentální monitorovací snímače s analogovými procesními výstupy 4-20 mA, 0-10 Vdc, 0-5 Vdc, 0-2,5 Vdc a 0-24 Vdc. Při použití s bránou MX Gateway můžete vzdáleně přistupovat ke svým datům v cloudovém softwaru HOBOlink®.

V části "Příslušenství" níže naleznete požadované analogové vstupní kabely, které odpovídají typům analogových výstupů na snímačích nebo jiných zařízeních, která budete připojovat ke 4 analogovým vstupům dataloggeru.

Ilustrační náhledy aplikace (jiný model):

Aplikaci pro vaše Android nebo iOS zařízení si můžete stáhnou níže:

Kompletní technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"

Příslušenství1