8/16 kanálový USB modul sběru dat pro teplotní a napěťová měření - Výstup: bez výstupu

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Kalibrace teploty (akreditovaně, 100-1100°C)


25 790 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
OMEGA Engineering

Měří napěťové signály a teplotu s termočlánky. Až 16 analogových vstupů. 24 bitové rozlišení. Vzorkování až 1000x za vteřinu. Je možno připojit více modulů k jednomu PC. Více

Model# (PN): OMB-DAQ-2408 Dodací podmínky

Série OMB-DAQ-2408 jsou multifunkční zařízení sběru dat určená pro vysoce přesná měření napětí nebo teploty. Každé zařízení má až 16 jednoduchých (se společnou zemí) a 8 diferenciálních analogových vstupů. Každý modul má 8 digitálních I/O a dva čítačové vstupy. OMB-DAQ-2408-2AO má také dva analogové výstupy. Všechny moduly této série mají 24 bitové rozlišení pro vysoce přesná měření napětí nebo teploty pomocí termočlánků.

Analogový vstup
Každý ze 16 (8) analogových vstupů můžete nakonfigurovat jako napěťový nebo termočlánkový vstup. K dispozici je osm softwarově volitelných vstupních rozsahů. Rozsahy můžete nakonfigurovat nezávisle pro každý kanál od ±10V do ±0,078V. Při měření s termočlánky konfigurujte analogové vstupy v diferenciálním režimu (+/-). Všechny moduly také obsahují detekci rozpojení termočlánků pro identifikaci nesprávně fungujících termočlánků.

Vzorkovací frekvence
Moduly OMB-DAQ-2408 mohou vzorkovat analogové vstupní kanály rychlostí až 1000 vzorků za vteřinu.

Digitální I/O
Každý modul obsahuje osm digitálních I/O kanálů a můžete číst nebo zapisovat do každého jednotlivého bitu.

Čítače
Součásti modulů jsou dva 32 bitové čítače. Vstupy TTL úrovně jsou schopny rychlosti čtení/zápisu až 500 Hz a vstupní frekvence až 1 MHz.

Analogový výstup
(pouze pro modul OMB-DAQ-2408-2AO)
OMB-DAQ-2408-2AO obsahuje dva 16 bitové analogové výstupy. Každý výstup má rozsah ±10V. Oba výstupy lze aktualizovat rychlostí až 500 vzorků za vteřinu na kanál; jeden výstup lze aktualizovat rychlostí 1000 vzorků za vteřinu.

Software
Moduly série OMB-DAQ-2408 se dodávají se softwarem, včetně bezplatné verze TracerDAQ®, plnohodnotné, předpřipravené aplikace pro záznam, prohlížení a analýzu dat. Podpora ovladačů a podrobné ukázkové programy jsou zahrnuty v programovací knihovně Universal Library pro programovací jazyky Microsoft® Visual Studio® a další jazyky, včetně DASYLab® a ULx pro NI LabVIEW® (komplexní knihovna VI a ukázkové programy kompatibilní s 32 bitovými a 64 bitovými LabVIEW 2010 nebo novějšími) a InstaCalTM - výkonná řešení pro instalaci, kalibraci a testování pro programátory i neprogramátory. Moduly fungují pod operačními systémy Microsoft Windows® 7/8/10 (32 a 64 bitů).

Software TracerDAQ je soubor čtyř aplikací používaných ke grafickému zobrazení a ukládání vstupních dat a generování výstupních signálů:

 Strip Chart – hodnoty a grafy získané z analogových, digitálních, teplotních vstupů a vstupů čítačů
 Osciloskop – zobrazuje hodnoty získané z analogových vstupů
 Generátor funkcí – generování křivek pro analogové výstupy
 Generátor pulzů – generování křivek pro výstupy čítačů

TracerDAQ PRO je vylepšená verze TracerDAQ. Srovnání některých funkcí obsažených v TracerDAQ vs TracerDAQ PRO je zobrazeno v PDF.

V případě zájmu o kalibraci teploty si vyberte také odpovídající teplotní sondy pro požadovaný počet kanálů.

Kompletní specifikace naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"

Příslušenství1