8 až 160 kanálový termočlánkový systém sběru dat s USB

Cena
14 770 Kč bez DPH, 17 871,70 Kč s DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
TC-08

Upřesněte výběr produktu

Kalibrace teploty (akreditovaně, 100-1100°C)


lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Pracuje s termočlánky typu J, K, T, E, R, S, B a N. Můžete připojit až 20 modulů k jednomu PC. Měří teploty od -270 do 1820°C. Automatická kompenzace studených konců (CJC). Vysoká přesnost a rozlišení. Vzorkování až 10 záznamů za sekundu. Uživatelsky přívětivý software je součástí. USB rozhraní pro připojení k PC. Software pro Windows, MacOS, Linux a Raspbian. Více

8 kanálový modul sběru dat TC-08 pro termočlánky je konstruován pro měření širokého rozsahu teplot, při použití různých termočlánků zakončených konektorem miniaturní velikosti. Lze měřit také jiné snímače při použití rozsahu ±70mV. S vestavěnou kompenzací studených konců (CJC) dosahuje TC-08 efektivní měřící rozsah -270 až 1820°C (skutečný rozsah teploty závisí na typu použitého termočlánku).

TC-08 může být použit s termočlánky typu J, K, T, E, R, S, B a N a výstupy mohou být sledovány ve stupních C, F nebo v mV. Přístroj má přesnost 0,2% ±0,5°C a má rozlišení lepší než 0,1°C pro většinu typu termočlánků. TC-08 se připojuje k USB rozhraní počítače s operačním systémem Windows. USB port umožňuje přímé napájení TC-08 a není tak potřeba použít externí napájecí zdroj. TC-08 je ideální pro měření teploty jak v laboratořích, tak i v průmyslových procesech.

Spojování jednotek TC-08 pomocí USB sběrnice umožňuje současně připojit až 20 jednotek TC-08 a vytvořit tak mnohakanálový systém sběru dat, při významně nižší ceně za jeden kanál, než u jiných systémů obdobné velikosti. Při nedostatku USB portů na hostitelském PC, lze využít připojení přes aktivní USB hub.

TC-08 vzorkuje rychlostí až 10 měření za sekundu, přičemž vysoké rozlišení zajišťuje, že TC-08 může detekovat i malé změny teplot. Vaše měření budou s termočlánkovým modulem sběru dat TC-08 jak rychlá, tak i přesná. Jednoduše připojíte TC-08 do USB portu vašeho počítače, připojíte termočlánky a jste připraveni měřit teploty.

Dodávaný software pro TC-08 je velmi přehledný a uživatelsky přívětivý s jednoduchým a moderním ovládáním. Při použití většího počtu modulů TC-08 se celý systém ovládá jako jeden vícekanálový systém. Software přehledně zobrazuje v reálném čase tabulky i grafy, umožňuje exporty dat do PDF i CSV souborů. S termočlánkovými vstupy lze provádět matematické operace a vytvářet virtuální matematické kanály. Vzorkování lze nastavovat od 0,1s až po několik hodin. Ovládací software je dostupný pro různé platformy od Windows přes MacOS až po Linux Raspbian pro populární jednodeskové počítače Raspberry Pi.

V případě zájmu o kalibraci teploty si vyberte také odpovídající teplotní sondy pro požadovaný počet kanálů.

SPECIFIKACE:

Number of Channels: 8
Conversion Time: 100 ms (thermocouple
and cold junction compensation)
Temperature Accuracy: Sum of
±0.2% of reading and ±0.5°C
Voltage Accuracy: Sum of ±0.2%
of reading and ±10 µV
Overload Protection: ±30 V
Maximum Common Mode Voltage: ±7.5 V
Input Impedance: 2 M.
Input Range (Voltage): ±70 mV
Resolution: 20-bits
Noise Free Resolution: 16.25-bits
Thermocouple Types: B, E, J, K, N, R, S, T
Input Connectors: Miniature thermocouple
Output Connector: USB cable supplied 1.8 m (6')
PC Connection: USB 1.1
Power Supply: From USB port
Dimensions:
201 x 104 x 34 mm
Included Software: TC-08 Recorder and Player
Operating System: 32-bit or 64-bit versions of Windows 7 / 8 / 10
Ports: USB 2.0 compliant port.
Must be connected direct to the port or a powered USB hub