Bezdrátový přijímač série ZW-REC

Cena
9 500 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
ZW-REC

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Vestavěný webový server s SSL šifrováním. Podporuje připojení až 128 koncových zařízení. Kompatibilní s HTML5 a mobilními technologiemi. Nevyžaduje žádný další software. Kompatibilní s OEG (Omega Enterprise Gateway). Více

Vysoce výkonný bezdrátový přijímač OMEGA™ ZW-REC je navržen tak, aby komunikoval až na vzdálenost 1000m* ve venkovním prostředí a 100m* uvnitř budov s různými bezdrátovými snímači a převodníky. Přijímač se připojí přímo do sítě ethernet, kde poskytuje aktivní webové stránky a zobrazuje měřená data. Vestavěný webový server podporuje šifrování pro ochranu citlivých dat. E-mailové a textové alarmy, lze odeslat pomocí zdarma dostupného softwaru OMEGA OEG. Další klíčová funkce je aktualizace firmwaru pro kompatibilní zařízení.

Pomocí bezdrátového přijímače můžete sledovat a zaznamenávat celou řadu vzdálených čidel, včetně termočlánků, odporových teploměrů, infrateploměrů, teploty okolí, relativní vlhkosti a barometrického tlaku přes sít ethernet, bez nutnosti speciálního softwaru, pouze z prostředí webového prohlížeče. Společnost OMEGA nabízí kompletní řešení bezdrátového měřícího systému, které podporuje řadu aplikačních požadavků v různých průmyslových odvětvích, jako je letecký průmysl, potravinářství, laboratorní výzkum, automotive a další.

* v prostředích bez překážek nebo rušivých vlivů

Kompatibilní bezdrátové vysílače:

Série XW (XW-ED): Až 128 koncových zařízení
Série ZW (ZW-ED): Až 128 koncových zařízení
Série UW (UWTC, UWRTD, UWIR, UWRH, UWPH): Až 127 koncových zařízení

Provozní prostredí: 0 až 70°C, relativní vlhkost až 90% bez kondenzace

Certifikace: ECCN 5A992; EMC 2014/30 / EU; LVD 2014/35 / EU; RED 2014/53 / EU; FCC ID TY0JN5168M5
Poznámka: Vzhledem k předpisům o přenosových frekvencích mohou být produkty řady ZW použity pouze ve Spojených státech, Kanadě, Evropě, Číně, Japonsku, Koreji a Brazílii.

Kompletní bezdrátový systém vyžaduje minimálně:

Příklad 1: jedno XW koncové zařízení (XW-EDA), jeden ZW přijímač (ZW-REC), a jeden nebo dva analogové snímače (Termočlánek/Pt100/mA/V)
Například: 3x XW-ED, 6x termočlánek typu K a 1x ZW-REC pro 3 zónový bezdrátový teplotní měřící systém

Príklad 2: jedno ZW koncové zařízení (ZW-ED), jedna digitální sonda (zTPx-P, ZTHPx-P nebo zBTx-P) a jeden ZW přijímač (ZW-REC).
Například: 3x ZW-ED, 3x zTP1-P a 1x ZW-REC pro třízónový bezdrátový systém měření teploty.

Príklad 3: jedno UW koncové zařízení (UWTC-x, UWRTD-x, UWIR-x, UWRH-x) a jeden ZW přijímač (ZW-REC).
Například: 1x UWTC-2 a 1x ZW-REC pro kompletní bezdrátový termočlánek.