Bezdrátový přijímač bez/s analogovým výstupem - Výstup: 0-5 Vdc, Krytí (IP): žádné, Displej: ano

UWTC-REC1 a UWTC-REC2-D
UWTC-REC1 a UWTC-REC2-D
Cena
11 950 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
UWTC-REC2-D-V1

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Přijímač pro vysílače UWTC, UWRTD, UWRH, UWPH, UWPC. Volitelný výstup 4-20 mA, 0-5V, 0-10V. USB komunikační rozhraní. UWTC-REC1 nevyžaduje zdroj, napájení z USB. Software pro zobrazování a záznam v ceně. Více

Bezdrátové přijímače Omegy jsou kompaktní přístroje, které přijímají signály z převodníků série UW. Zobrazují a ukládají měřená data na vašem PC s Windows. Software TC Central, dodávaný s každým přístrojem série UW, zobrazuje měřenou a okolní teplotu spolu se sílou signálu a stavem baterie. TC Central software umí změnit váš PC na zapisovač nebo záznamník dat, takže měřené údaje mohou být uloženy a později vytisknuty nebo exportovány do souboru tabulkového procesoru.

UWTC-REC1 je 48 kanálový přijímač s USB rozhraním. Volitelně lze dodat v pouzdře s krytím IP65 pro vnější prostředí.
UWTC-REC2 je 48 kanálový přijímač s USB rozhraním a jedním analogovým výstupem. Volitelně lze dodat s LCD displejem a také v pouzdře s krytím IP65 pro vnější prostředí.

Přijímače jsou kompatibilní se všemi konektory a převodníky série UW včetně: UWTC - termočlánkové konektory/převodníky, UWRTD - Pt100 konektory/převodníky pro odporový teploměr, UWRH - převodníky pro relativní vlhkost, UWPH - převodník pH, UWPC - procesní převodníky a dalšími modely UW série.

SPECIFIKACE:

Napájení:
UWTC-REC1 je napájen z USB portu
UWTC-REC2 je napájen dodaným síťovým adaptérem
Pracovní teplota: -10 až 70°C (14 až 158°F)
Standard: ISM 2,4 GHz, IEEE 802.15.4
Dodávaný software je kompatibilní s Windows 7/8/10