iServer 2 - bezpapírový zapisovač pro termočlánky

Novinka
29 760 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks
OMEGA Engineering

Bezpapírový zapisovač s dvojitým vstupem pro termočlánek. Termočlánky jsou součástí balení. Vestavěný webový server zobrazuje měřená data a grafy. Modely s vestavěným LCD displejem. Interní úložiště dat až na 10 let měření. Baterií zálohovaný běh pro případ výpadku napájení. Kompatibilní s OEG (Omega Enterprise Gateway) a Omega Link ekosystémem. Více

Model# (PN): IS2-THB-DTC Dodací podmínky

Bezpapírový zapisovač iServer 2 nabízí intuitivní způsob, jak zaznamenávat a zobrazovat procesní hodnoty ze 2 termočlánkových sond, připojených miniaturním konektorem SMPW, prostřednictvím webového uživatelského rozhraní. Zařízení je také možno integrovat do stávajícího ekosystému Omega Link. iServer 2 je vestavěn v robustním a kompaktním pouzdře z nerezové oceli, které je navrženo pro průmyslové aplikace.

Bezpapírový zapisovač iServer 2, varianta pro termočlánek:

Model IS2-THB-DTC
Displej ANO
Snímač 2x termočlánková sonda
I/O Relé, DIO
Napájení 12 Vdc (adaptér)

Webové rozhraní a zobrazení grafů

Webové uživatelské rozhraní iServer 2 nabízí nesčetné množství konfigurovatelných funkcí, které zajistí, že zařízení bude fungovat podle uživatelských preferencí. Mezi konfigurovatelné funkce patří selektivní stažení dat, měření a monitorování stavu zařízení, lokální alarmy a adaptivní přenosové rychlosti. iServer 2 poskytuje měřené hodnoty z termočlánkových sond v reálném čase přímo na vestavěném displeji.

Edge Control a vestavěné I/O rozhraní

iServer 2 obsahuje 2 konfigurovatelné digitální I/O a reléové porty (pouze modely Standard a Deluxe). Ty lze použít pro široké množství aplikací včetně řízení SSR relé nebo fyzických alarmů. iServer 2 lze také využít jako edge řadič s možností nezávislého rozhodování pro generování lokálních alarmů nebo poskytování řídicích výstupů na základě vstupů ze snímačů.

Alarmy a notifikace

Ve webovém uživatelském rozhraní je k dispozici plně konfigurovatelný alarmový systém pro vytváření událostí a hlídání prahových hodnot, které spustí upozornění, pokud tyto scénáře nastanou. Moderní notifikační systém umožňuje informováni uživatelů prostřednictvím e-mailu.

Jednoduchá konfigurace

iServer 2 se snadno instaluje a používá, je vybaven technologií Omega iServer, která nevyžaduje žádný speciální software kromě webového prohlížeče. iServer 2 se připojuje k síti Ethernet pomocí standardního konektoru RJ45 a ke komunikaci používá protokoly TCP/IP nebo Modbus TCP. Snadno se konfiguruje pomocí jednoduchého menu přímo ve webovém prohlížeči a může být chráněn přístupovým heslem. V ethernetové síti LAN uživatel jednoduše zadá název hostitele nebo IP adresu v libovolném webovém prohlížeči a iServer 2 poskytne přehlednou webovou stránku s aktuálními hodnotami.

Typické aplikace

iServer 2 je skvělý pro monitorování teploty v aplikacích, jako jsou čisté prostory, počítačové místnosti, systémy HVAC, nemocnice, laboratoře, továrny na výrobu polovodičů, elektronické montáže, sklady, muzea, výroba, přístřešky pro hospodářská zvířata, skleníky, farmacie, zpracování potravin a skladování, a mnoho dalších.

Napájení pomocí PoE (Power Over Ethernet)

Model iS2-THB-DTC nabízí napájení pomocí funkce PoE (Power over Ethernet), která poskytuje zařízení dostatečné napájení pro provoz, když je připojeno k PoE injektoru, switchi nebo routeru, který podporuje napájení pomocí PoE. V tomto případě není potřeba AC síťový napájecí adaptér.

Výpadek napájení nebo sítě

iServer 2 bude pokračovat ve sběru dat po dobu 96 hodin, pokud je napájen standardní 9V alkalickou záložní baterií (je součástí balení). Selhání sítě Ethernet nepřeruší záznam dat.

Důležité upozornění: Plně nabitá 9 voltová baterie umožní iServeru 2 zaznamenat až 10 000 datových bodů po dobu 96 hodin. Když je při provozu na záložní baterii překročeno 10 000 zaznamenaných datových bodů, bude nejstarší zaznamenaný datový bod na smart sondě přepsán. Interval záznamu alespoň 35 sekund nebo déle, zabrání přepsání dat během 96 hodin, kdy je záložní baterie používána.

Integrace s Omega Link ekosystémem

Zařízení kompatibilní s Omega Link, jako je iServer 2, lze přidat ke stávajícímu Omega Link ekosystému a poskytovat data kdykoli a kdekoli prostřednictvím Omega Link cloudu.

Aby byl umožněn přenos dat do Omega Link Cloudu, musí být na lokálním PC instalován software Omega Enterprise Gateway (OEG 2.x nebo vyšší).

CAL-3

Tovární CAL-3 kalibrace je dostupná. Pro požadavky na kalibraci, prosím kontaktujne naší kalibrační laboratoř.

SPECIFIKACE:

Kapacita paměti a vzorkování: V tabulce níže je uvedena doba potřebná k zaplnění interního 11GB úložiště.

Vzorkování 2 aktivní snímače
1 vteřina (max) 4 roky
5 vteřin 24 roků
10 vteřin 40 roků

 

Kompletní specifikace naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"