iServer 2 - bezpapírový zapisovač

Novinka
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
teplota / vlhkost / tlak
SP-003-1 (T, Rh, Pr) / 3"

od 22 730 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Bezpapírový zapisovač pro použití se širokým spektrem smart sond ekosystému Omega Link. Modely se sondou SP-003-1 měří teplotu, relativní vlhkost a barometrický tlak. Vestavěný webový server zobrazuje měřená data a grafy. Modely s vestavěným LCD displejem. Interní úložiště dat až na 10 let měření. Baterií zálohovaný běh pro případ výpadku napájení. Kompatibilní s OEG (Omega Enterprise Gateway) a Omega Link ekosystémem. Více

Model# (PN): IS2-THB-PROBE Dodací podmínky

Bezpapírový zapisovač iServer 2 nabízí intuitivní způsob, jak zaznamenávat a zobrazovat procesní hodnoty ze širokého spektra smart sond, prostřednictvím webového uživatelského rozhraní. Zařízení je také možno integrovat do stávajícího ekosystému Omega Link. iServer 2 je vestavěn v robustním a kompaktním pouzdře z nerezové oceli, které je navrženo pro průmyslové aplikace.

iServer 2 je dodáván v níže uvedených variantách se sondou Omega Link pro teplotu, relativní vlhkost a barometrický tlak:

Model IS2-THB-B IS2-THB-ST (standard) IS2-THB-DP (deluxe)
Displej NE ANO ANO
Snímač sonda SP-003-1 sonda SP-003-1 sonda SP-003-1
I/O NE Relé, DIO Relé, DIO
Napájení 12 Vdc (adaptér) 12 Vdc (adaptér) 12 Vdc (adaptér), PoE

Webové rozhraní a zobrazení grafů

Webové uživatelské rozhraní iServer 2 nabízí nesčetné množství konfigurovatelných funkcí, které zajistí, že zařízení bude fungovat podle uživatelských preferencí. Mezi konfigurovatelné funkce patří selektivní stažení dat, měření a monitorování stavu zařízení, lokální alarmy a adaptivní přenosové rychlosti. iServer 2 poskytuje měřené hodnoty ze smart sond v reálném čase  přímo na vestavěném displeji.

Edge Control a vestavěné I/O rozhraní

iServer 2 obsahuje 2 konfigurovatelné digitální I/O a reléové porty (pouze modely Standard a Deluxe). Ty lze použít pro široké množství aplikací včetně řízení SSR relé nebo fyzických alarmů. iServer 2 lze také využít jako edge řadič s možností nezávislého rozhodování pro generování lokálních alarmů nebo poskytování řídicích výstupů na základě vstupů ze snímačů.

Alarmy a notifikace

Ve webovém uživatelském rozhraní je k dispozici plně konfigurovatelný alarmový systém pro vytváření událostí a hlídání prahových hodnot, které spustí upozornění, pokud tyto scénáře nastanou. Moderní notifikační systém umožňuje informováni uživatelů prostřednictvím e-mailu.

Jednoduchá konfigurace

iServer 2 se snadno instaluje a používá, je vybaven technologií Omega iServer, která nevyžaduje žádný speciální software kromě webového prohlížeče. iServer 2 se připojuje k síti Ethernet pomocí standardního konektoru RJ45 a ke komunikaci používá protokoly TCP/IP nebo Modbus TCP. Snadno se konfiguruje pomocí jednoduchého menu přímo ve webovém prohlížeči a může být chráněn přístupovým heslem. V ethernetové síti LAN uživatel jednoduše zadá název hostitele nebo IP adresu v libovolném webovém prohlížeči a iServer 2 poskytne přehlednou webovou stránku s aktuálními hodnotami.

Typické aplikace

iServer 2 je skvělý pro monitorování teploty v aplikacích, jako jsou čisté prostory, počítačové místnosti, systémy HVAC, nemocnice, laboratoře, továrny na výrobu polovodičů, elektronické montáže, sklady, muzea, výroba, přístřešky pro hospodářská zvířata, skleníky, farmacie, zpracování potravin a skladování, a mnoho dalších.

Napájení pomocí PoE (Power Over Ethernet)

Model iS2-THB-DP nabízí napájení pomocí funkce PoE (Power over Ethernet), která poskytuje zařízení dostatečné napájení pro provoz, když je připojeno k PoE injektoru, switchi nebo routeru, který podporuje napájení pomocí PoE. V tomto případě není potřeba AC síťový napájecí adaptér.

Výpadek napájení nebo sítě

iServer 2 bude pokračovat ve sběru dat po dobu 96 hodin, pokud je napájen standardní 9V alkalickou záložní baterií (je součástí balení). Selhání sítě Ethernet nepřeruší záznam dat.

Důležité upozornění: Plně nabitá 9 voltová baterie umožní iServeru 2 zaznamenat až 10 000 datových bodů po dobu 96 hodin. Když je při provozu na záložní baterii překročeno 10 000 zaznamenaných datových bodů, bude nejstarší zaznamenaný datový bod na smart sondě přepsán. Interval záznamu alespoň 35 sekund nebo déle, zabrání přepsání dat během 96 hodin, kdy je záložní baterie používána.

Integrace s Omega Link ekosystémem

Zařízení kompatibilní s Omega Link, jako je iServer 2, lze přidat ke stávajícímu Omega Link ekosystému a poskytovat data kdykoli a kdekoli prostřednictvím Omega Link cloudu. Jsou podporovány následující smart sondy Omega Link:

Model Popis smart sondy
SP-003/SP-004 teplota, relativní vlhkost, barometrický tlak, rosný bod, humidex a heat index
SP-005 2x termočlánek a 1x odporový teploměr
SP-006 měření a řízení tlaku
SP-010 vážní čidlo
SP-014 analogové procesní signály (3x 0-24 mA, 3x mV signál 0-1 Vdc)
SP-016 snímač tepelného toku

Prohlédněte si všechny dostupné smart sondy Omega Link

CAL-3

Tovární CAL-3 kalibrace je dostupná pro teplotu a vlhkost. Pro barometrický tlak a další požadavky na kalibraci, prosím kontaktujne naší kalibrační laboratoř.

SPECIFIKACE:

Kapacita paměti a vzorkování: V tabulce níže je uvedena doba potřebná k zaplnění interního 11GB úložiště. Některé smart sondy jsou dodávány s více než jedním aktivním snímačem. Tyto snímače lze jednotlivě aktivovat a deaktivovat pomocí konfiguračního softwaru Omega SYNC.

Vzorkování 4 aktivní snímače
1 vteřina (max) 2 roky
5 vteřin 12 roků
10 vteřin 20 roků

Specifikace smart sondy SP-003-1 (je součástí všech variant iServeru 2)

Teplota
Teplotní rozsah
: -40 až 85°C
Přesnost při 25°C: ±0,3°C
Doba odezvy: méně než 1 vteřina
Teplotní koeficient: méně než 0,01 C/C
Opakovatelnost: ±0,15°C

Relativní vlhkost
Přesnost při 25°C: ±2,5% (0 až 80%) nekondenzující, ±3,5% (v rozsahu 80 až 100%) nekondenzující
Hystereze: ±0,8%
Doba odezvy: 8 vteřin

Barometrický tlak
Přesnost v celém rozsahu: ±6 mbar od 300 do 1100 mbar
Přesnost @ 25°C: ±4 mbar od 700 do 1100 mbar

 

Kompletní specifikace naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"