Chytrá sonda pro 2x termočlánek a odporový teploměr

Cena
4 050 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
SP-005-1

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

2x termočlánek a 1x odporový teploměr (2, 3, 4-vodič). Softwarově konfigurovatelné pomocí konfiguračního softwaru SYNC. 2x digitální I/O. Modulární konstrukce s konektorem M12. Technologie OMEGA Smart Core. Záznam dat, integrovaný alarm a řízení. Jednoduchá detekce zařízení typu Plug and Play. Monitoring stavu snímače. Více

Chytré sondy SP-005 pro termočlánek a odporový teploměr poskytují snadný způsob, jak integrovat vaše termočlánky a odporové teploměry do ekosystému Layer N. Sonda SP-005 je vybavena vstupem pro standardní termočlánky s konektorem M12 a pro odporový teploměr připojitelný prostřednictvím 4 pinového konektoru M12. Pro připojení k rozhraní Layer N je sonda vybavena 8 pinovým  konektorem M12. Pro připojení vodičů, které se obvykle nacházejí na termočláncích nebo odporových sondách, lze využít volitelný konektor M12-S-M-FM.

Chytrá sonda SP-005 podporuje 2 termočlánkové vstupy nebo jeden 2, 3 nebo 4 vodičový vstup pro odporový teploměr.

Intuitivní konfigurace

Nakonfigurujte jednoduše svou chytrou sondu Layer N pomocí intuitivního konfiguračního rozhraní SYNC.

Edge control a vestavěné I/O rozhraní

Chytrá sonda Layer N SP-005 má 2 konfigurovatelné digitální I/O piny. Mohou být použity pro široké množství aplikací, včetně řídicích relé, fyzických alarmů nebo snímání suchých kontaktů, jako jsou například dveřní spínače. SP-005 lze také použít jako edge řadič s autonomními nezávislými schopnostmi rozhodování pro generování lokálních alarmů nebo poskytování řídicích výstupů na základě vstupů snímačů.

Technologie OMEGA Smart Core

Technologie OMEGA Smart Core je nedílnou součástí všech chytrých sond systému Layer N. Tato výkonná sada pokročilých funkcí umožňuje jednoduché připojení zažízení technologií plug-and-play, poskytuje alarmy a oznámení, zabezpečení dat, záznam a uchování dat.

Modularita smart komunikačního rozhraní

Přizpůsobte si svůj ekosystém Layer N pomocí modulárních chytrých komunikačních rozhraní, která spojují zařízení a přenášejí data z vaší chytré sondy do cloudu Layer N.

S layer N cloudem máte vaše data vždy k dispozici

Layer N cloud konsoliduje a poskytuje vaše data, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Intuitivní cloudové rozhraní vám umožňuje sledovat a ukládat měřená data, nastavovat alarmy a výstrahy a poskytuje přehled o aktivitě všech vašich měřících zařízeních.

SPECIFIKACE:

Napájecí napětí: 2.8 VDC - 3.3 VDC

DIGITÁLNÍ VSTUPY
VinHighThreshold= 2.2 VMAX
VinLowThreshold= 0.3 VMIN
VinMAX= 30 VDC

DIGITÁLNÍ VÝSTUPY
2x Open Drain 100 mA max
VMAX= 30 VDC

Pracovní prostředí: -40 až 85°C
Krytí: IP67 (při zapojení v technologii)
Rozměry: 22.1 mm x 96.7 mm (bez montážních výčnělků)
Schválení: CE, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU
Kompatibilita: kompatibilní s Omega Enterprise Gateway OEG, konfiguračním softwarem SYNC, Layer N cloudem a s MODBUS sítěmi