Chytrá sonda pro vážní čidlo

Cena
3 470 Kč bez DPH, 4 198,70 Kč s DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
SP-010-1

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Automatický rozsah 350 ohmů - 5000 ohmů vstupního můstkového obvodu. Automaticky řízený aktivační proud. Hardwarová a softwarová funkce TARE. 2 bodová linearizace. Modulární konstrukce s konektorem M12. Technologie OMEGA Smart Core. Záznam dat, integrovaný alarm a řízení. Jednoduchá detekce zařízení typu Plug and Play. Monitoring stavu snímače. Více

Chytré sondy SP-010 pro vážní čidla poskytují snadný způsob, jak integrovat můstková zařízení typu vážního čidla do ekosystému Layer N. SP-010 má vstup pro 4 vodičové můstkové snímače  prostřednictvím 4 pinového konektoru typu M12. Pro připojení k rozhraní Layer N je sonda vybavena 8 pinovým  konektorem M12. Pro připojení vodičů, které se obvykle nacházejí na vážním čidle, lze využít volitelný konektor M12-S-M-FM.

SP-010 detekuje impedanci můstku a během měření aplikuje optimalizovaný pulzní budicí proud můstku, aby se minimalizoval vliv samoohřevu. Napětí můstku se poté využije k určení aplikované síly pomocí charakteristik můstku poskytnutých uživatelem.

Lze také využít korekci pomocí 2 bodové linearizace. Nastavení funkce TARE lze spustit pomocí softwaru nebo externích spínacích kontaktů.

Intuitivní konfigurace

Nakonfigurujte jednoduše svou chytrou sondu Layer N pomocí intuitivního konfiguračního rozhraní SYNC.

Edge control a vestavěné I/O rozhraní

Chytrá sonda Layer N SP-010 má 2 konfigurovatelné digitální I/O piny. Mohou být použity pro široké množství aplikací, včetně řídicích relé, fyzických alarmů nebo snímání suchých kontaktů, jako jsou například dveřní spínače. SP-010 lze také použít jako edge řadič s autonomními nezávislými schopnostmi rozhodování pro generování lokálních alarmů nebo poskytování řídicích výstupů na základě vstupů snímačů.

Technologie OMEGA Smart Core

Technologie OMEGA Smart Core je nedílnou součástí všech chytrých sond systému Layer N. Tato výkonná sada pokročilých funkcí umožňuje jednoduché připojení zažízení technologií plug-and-play, poskytuje alarmy a oznámení, zabezpečení dat, záznam a uchování dat.

Modularita smart komunikačního rozhraní

Přizpůsobte si svůj ekosystém Layer N pomocí modulárních chytrých komunikačních rozhraní, která spojují zařízení a přenášejí data z vaší chytré sondy do cloudu Layer N.

S layer N cloudem máte vaše data vždy k dispozici

Layer N cloud konsoliduje a poskytuje vaše data, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Intuitivní cloudové rozhraní vám umožňuje sledovat a ukládat měřená data, nastavovat alarmy a výstrahy a poskytuje přehled o aktivitě všech vašich měřících zařízeních.

SPECIFIKACE:

Napájecí napětí: 2.8 VDC - 3.3 VDC

DIGITÁLNÍ VSTUPY
VinHighThreshold= 2.2 VMAX
VinLowThreshold= 0.3 VMIN
VinMAX= 30 VDC

DIGITÁLNÍ VÝSTUPY
2x Open Drain 100 mA max
VMAX= 30 VDC

Podporovaná vážní čidla:
Citlivost můstku: 1 to 15 mV/V
Odpor můstku: 250 to 15000 Ohm
Přesnost:
Chyba linearity: ±0.03% z plného rozsahu
Teplotní chyba: ±0.005% z plného rozsahu/C
Pracovní teplota: -40 až 85°C
Krytí: IP67 (při zapojení v technologii)
Rozměry: 22.1 mm x 96.7 mm (bez montážních výčnělků)

Schválení: CE, EMC 2014/30/EU, LVD 2014/35/EU
Kompatibilita: kompatibilní s Omega Enterprise Gateway OEG, konfiguračním softwarem SYNC, Layer N cloudem a s MODBUS sítěmi