Smart bezdrátový snímač okolního prostředí

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 4 330 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Snímače teploty, relativní vlhkosti, barometrického tlaku a intenzity osvětlení. Bezplatná cloudová služba Omega Link standard dostupná z libovolného připojeného zařízení. Snadné párování pomocí jediného tlačítka. Dosah až 1,2 km při napájení standardními bateriemi AA. Při napájení 5V z USB dosah až 3,2 km. Šifrované bezdrátové spojení AES-256 udržuje vaše data v bezpečí. Lokální záznam dat přímo ve snímači uchová až 10 649 záznamů. Více

Model# (PN): SS-001-SERIES Dodací podmínky

Inteligentní smart snímače Omega Link série SS-001 využívají precizní vnitřní snímací prvky (teplota, relativní vlhkost, barometrický tlak, intenzita osvětlení) k přesnému měření podmínek okolního prostředí a jsou proto vhodné pro širokou škálu aplikací.

Dlouhý dosah

Bezdrátové brány využívají technologii FHSS (Sub GHz Frequency Hopping Spread Spectrum) k zajištění robustní komunikace na velké vzdálenosti se smart snímači Omega Link. Dosah signálu je až 1,2 km, když je snímač napájen standardními bateriemi AA. Při napájení smart snímače pomocí standardního externího 5V USB napájení je možno zvýšit dosah signálu až na 3,2 km (při přímé viditelnosti).

Plug and Play

Smart snímače Omega Link lze snadno spárovat se smart komunikačními bránami Omega Link pouhým stisknutím tlačítka a tak snímač automaticky zobrazit na vašem účtu v Omega Link cloudu. Lokální záznam dat u smart snímače udržuje vaše data zabezpečená i v případě výpadku napájení nebo počítačové sítě. Zprávy, historie měření a e-mailová upozornění z Omega Link cloudu vás průběžně informují o stavu všech vašich životně důležitých technologických procesů.

Šifrování dat

Bezdrátové produkty Omega Link jsou navrženy s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi k ochraně vašich dat. Díky robustnímu šifrování AES256 a pokročilé kryptografii PKA-EC521bit (NIST), jsou vaše data velmi dobře chráněna proti neautorizovanému přístupu. Brána obsahuje zabezpečovací hardwarový modul TMP (Trusted Platform Module), který chrání bezpečnost všech šifrovacích klíčů a používá certifikáty zařízení X.509 pro zabezpečenou komunikaci mezi bránou a Omega Link cloudem.

Pokročilé funkce

Pokročilé funkce Omega Omega Link lze konfigurovat pomocí softwaru SYNC. Tyto funkce zahrnují selektivní stahování dat, měření a monitoring zařízení, lokální alarmy a adaptivní přenosové rychlosti, které snižují zahlcení daty a prodlužují životnost baterií.

S Omega Link cloudem máte vaše data vždy k dispozici

Omega Link cloud konsoliduje a poskytuje vaše data, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Intuitivní cloudové rozhraní vám umožňuje sledovat a ukládat měřená data, nastavovat alarmy a výstrahy a poskytuje přehled o aktivitě všech vašich měřících zařízeních.

Rozdíl mezi běžným snímačem a smart snímačem Omega Link:

SPECIFIKACE:

Bezdrátová komunikační frekvence: 868 MHz
Dosah: Až 3,2 km (při napájení 5V z USB, bez překážek)
Napájení:
  Alkalické baterie: 2x AA baterie (součásti dodávky); Životnost baterií: Až 1,5 roku při vzorkování 1x za hodinu
  USB napájení: 500mA @ 5V (micro USB kabel není součásti dodávky)
Pracovní prostředí pro základní jednotku:
Napájení bateriemi: -15°C až 55°C, nekondenzující
Napájení z USB: -20°C až 65°C, nekondenzující
Krytí: IP40
Software: kompatibilní s konfiguračním softwarem Omega SYNC a Omega Link cloudem


Měřená veličina

Rozsah

Přesnost

Teplota -20°C až 70°C ±0.3°C
Rel. vlhkost @ 25°C 0% až 80% ±2.5%
80% až 100% ±3.5%
Barometrický tlak @ 25°C 700 mbar až 1100 mbar ±4 mbar
Barometrický tlak @ plný rozsah 300 mbar až 1100 mbar ±6 mbar
Intenzita osvětlení 0-43691 illuminance jen relativní úroveň

SS-001_spec_sheet.pdf (pdf, 950.7 kB)
SS-001_en_manual.pdf (pdf, 541.4 kB)