Dataloger pro DC proudový signál

Cena
6 540 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-CP-PROCESS101A-20MA

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Pro stejnosměrné proudy ± 20 mA a ± 160 mA, perfektní jako dataloger procesního signálu 4-20 mA. 10 letá životnost baterie. Rychlost čtení 4 Hz. Vícenásobná funkce Start / Stop. Úložná kapacitá 1 milion vzorků. Vysokorychlostní stahování dat. Indikátor životnosti baterie. Volitelná ochrana heslem. Programovatelné horní a dolní alarmy. Více

OM-CP-PROCESS101A je moderní dataloger miniaturních rozměrů pro záznam stejnosměrných proudových signálů. Je k dispozici ve dvou rozsazích, ± 20 mA a ± 160 mA. Je perfektní jako dataloger procesního signálu 4-20 mA. Oba modely nabízejí 10 letou výdrž baterie, četnost čtení 4 Hz, funkci vícenásobného spuštění / zastavení, možnost stahování dat vysokou rychlostí, kapacitu úložiště 1 milion záznamů, volitelnou funkci přepisování paměti, indikátor životnosti baterie, volitelnou ochranu heslem, programovatelné dolní a horní alarmy a další . Pomocí softwaru OM-CP-IFC200 je spouštění, zastavení a stahování dat z OM-CP-PROCESS101A jednoduché a rychlé. Pro analýzu jsou poskytována grafická, tabulková a souhrnná data, která lze prohlížet v jednotkách A, mA nebo µA.

Paměťovým médiem je energeticky nezávislá polovodičová paměť, která poskytuje maximální zabezpečení dat, i když se baterie vybije. Jeho malá velikost umožňuje, aby se vešel téměř kamkoli. Načítání dat je jednoduché. Zapojte jej do dostupného USB portu a zbytek udělá snadno použitelný software pro Windows. Software převede váš počítač na zapisovač dat v reálném čase. Data lze tisknout v tabulkovém formátu a lze je také exportovat do textového souboru nebo souboru aplikace Microsoft Excel.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP-PROCESS101A je navržený s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem.

Dostupné modely:

OM-CP-PROCESS101A-20MA - rozsah +/- 20 mA
OM-CP-PROCESS101A-160MA - rozsah +/- 160 mA

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení