Dataloger pro teplotu a relativní vlhkost s USB rozhraním

Cena
od 2 250 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
OM-140-SERIES

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Jedno tlačítko pro spouštění/zastavování záznamu dat bez použití počítače. Plug-and-Play rozhraní USB 2.0, nepotřebuje kabel nebo dok. Velká paměť: 16.000 záznamů teploty a vlhkosti. 3½-místný LCD zobrazuje v reálném čase teplotu a relativní vlhkost, stav zařízení a paměti (jen OM-143 a OM-144). Vestavěný kontrolní infračervený teploměr (jen OM-144). Rychlost vzorkování a alarmy pro teplotu a vlhkost lze zvolit pomocí dodávaného softwaru. Software také počítá teplotu rosného bodu, wet bulb teplotu, GPP nebo GPK. Export zaznamenaných dat ja jedno kliknutí do aplikace Excel nebo Word. Dlouhá životnost baterie (až jeden rok). Více

OM-140 série jsou kompaktní, bateriově napájené datalogery teploty a vlhkosti, schopné bezobslužně zaznamenávat okolní teplotu a relativní vlhkost prostředí, po dobu dnů, týdnů nebo měsíců. S modelem OM-144, lze také měřit bezkontaktně povrchové teploty s použitím integrovaného infračerveného teploměru.

Datalogery umí také vypočítat a zobrazit úroveň absolutní vlhkosti v gramech na kilogram GPK (nebo v GPP) a také rosný bod.

Záznam dat lze spustit nebo zastavit stisknutím tlačítka na datalogeru, což eliminuje potřebu notebooku nebo PC v místě měření. Zaznamenaná data lze jednoduše stáhnout do PC připojením datalogeru přímo do USB portu počítače s operačním systémem Windows® XP/7/8/10. Interní flash paměť datalogeru je dostatečně velká pro uložení 16,300 páru hodnot teploty a relativní vlhkosti nebo pro model OM-144 téměř 10.000 sad hodnot relativní vlhkosti, teploty prostředí a infračervené teploty. Součástí datalogeru je CD s ovladači k propojení jednotky s počítačem, stejně jako software, který dokáže zobrazit zaznamenaný soubor dat ve formě tabulky nebo grafu, nebo data exportovat do aplikace Microsoft Excel. Export do Excelu usnadní uživateli vyhodnocení trendu a analýzu naměřených dat vlhkosti a teploty.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"