Datalogger pro termočlánek a okolní teplotu

Cena
5 540 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-CP-TC101A

Upřesněte výběr produktu

Kalibrace teploty (akreditovaně, 100-1100°C)


lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Dvoukanálový - okolní teplota / termočlánek. Životnost baterie až 10 let. Rychlost vzorkování až 1x sekundu. Vícenásobná funkce Start / Stop. Akceptuje typy termočlánků - J, K, T, E, R, S, B a N. Vysokorychlostní stahování dat. Paměť na 1 000 000 čtení. Funkce přepisování paměti. Indikátor životnosti baterie. Programovatelný horní a dolní alarm. Vícenásobná kapacita úložiště s funkcí Start / Stop. Více

OM-CP-TC101A je moderní termočlánkový datalogger teploty napájený baterií. Datalogger OM-CP-TC101A nabízí až 10 letou výdrž baterie, rychlost záznamu až 1x za sekundu, funkci vícenásobného spuštění / zastavení, schopnost stahování dat vysokou rychlostí, kapacitu paměti 1 000 000 vzorků, indikátor životnosti baterie, volitelnou ochranu heslem, programovatelný horní a dolní alarm a další.

Pomocí softwaru je spouštění, zastavení a stahování z OM-CP-TC101A jednoduché a snadné. Pro analýzu jsou k dispozici grafická, tabulková a souhrnná data a data lze prohlížet ve °C, °F, K nebo °R. Data lze také automaticky exportovat do aplikace Excel® pro další výpočty. OM-CP-TC101A je velkým skokem vpřed jak ve velikosti, tak ve výkonu. Vestavěné hodiny reálného času zajišťují, že všechna naměřená data jsou označena datumem a časem.

Paměťovým médiem je energeticky nezávislá polovodičová paměť, která poskytuje maximální zabezpečení dat, i když se baterie vybije. Malá velikost dataloggeru umožňuje, aby se vešel téměř kamkoli. Načítání dat je jednoduché. Zapojte datalogger do dostupného USB portu počítače a o zbytek se postará snadno použitelný software pro Windows. Software také umožňuje záznam dat v reálném čase přímo do počítače. Data lze tisknout v tabulkovém nebo grafickém formátu a lze je také snadno exportovat do textového souboru nebo souboru aplikace Microsoft Excel.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP série je navržená s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem. 

V případě zájmu o kalibraci teploty si objednejte také odpovídající termočlánek.