Dataloger pro vysoké teploty (pro autoklávy)

Cena
od 17 100 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
OM-CP-HITEMP140_series

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Přesnost ± 0,1°C. Pracuje v prostředí až do 140°C bez přídavného tepelného štítu. Ponorný (IP68). Uživatelem vyměnitelná baterie. Opakovaně použitelný. Programovatelné časy spuštění / zastavení. Rozšířený teplotní rozsah až do 260°C je k dispozici s volitelným tepelným štítem. Více

OM-CP-HITEMP140 je robustní, vysoce přesný záznamník teploty, který je vyroben pro použití v drsném prostředí. Dataloger je vyroben z nerezové oceli a je ponorný, vydrží teploty až do 140°C a v tomto rozsahu má přesnost ± 0,1°C. Externí 50 mm dlouhá sonda je schopna měřit teploty až do 260°C, pokud hlavní těleso datalogeru nepřekročí teplotu 140°C. K dispozici je možnost použití tepelného štítu, která umožňuje používat datalogger po omezenou dobu v rozšířeném teplotním rozsahu.

Teplotní limity při použití tepelného štítu:

Záznamník autoklávu může uložit až 32 700 naměřených hodnot společně s datem a časem. Energeticky nezávislá polovodičová paměť uchovává data i když se baterie během záznamu vybije.

Pomocí dodávaného softwaru je spouštění, zastavení a stahování dat z OM-CP-HITEMP140 jednoduché a snadné. Pro analýzu jsou k dispozici grafická, tabulková a souhrnná data, která lze prohlížet ve °C,° F, K nebo °R. Data lze také automaticky exportovat do aplikace Excel® pro další analýzu.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"