Dataloger relativní vlhkosti a okolní teploty

Cena
5 460 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-CP-RHTEMP101A

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Rychlost vzorkování za 1x sekundu. Vícenásobná funkce Start / Stop. Vysokorychlostní stahování dat. Paměť na 500 000 záznamů. Indikátor životnosti baterie. Volitelná ochrana heslem. Programovatelný horní a dolní alarm. Více

OM-CP-RHTEMP101A je moderní miniaturní zařízení pro záznam dat o teplotě a relativní vlhkosti. OM-CP-RHTEMP101A nabízí až 10 letou výdrž baterie, rychlost záznamu až 1x za sekundu, funkci vícenásobného spuštění / zastavení, schopnost stahování dat vysokou rychlostí, kapacitu úložiště 500 000 záznamů, přesný odporový snímač teploty Pt100, indikátor životnosti baterie , volitelnou ochranu heslem, programovatelné alarmy a další.

Pomocí softwaru je spouštění, zastavení a stahování z OM-CP-RHTEMP101A jednoduché a snadné. Pro analýzu jsou k dispozici grafická, tabulková a souhrnná data, která lze zobrazit ve °C, °F, K, °R,% Rh. Dále je k dispozici koncentrace vodní páry v mg / ml a rosný bod. Data lze také automaticky exportovat do aplikace Excel® pro další výpočty.

OM-CP-RHTEMP101A je zásadní skok vpřed jak ve velikosti, tak ve výkonu. Hodiny reálného času zajišťují, že všechna data jsou označena časem a datumem. Paměťovým médiem je energeticky nezávislá polovodičová paměť, která poskytuje maximální zabezpečení dat, i když se baterie během záznamu vybije. Jeho malá velikost umožňuje, aby se vešel téměř kamkoli. Načítání dat je jednoduché. Zapojte jej do dostupného USB portu a zbytek zajistí snadno použitelný software pro Windows. Software převede váš počítač na záznamník dat v reálném čase. Data lze tisknout v tabulkovém formátu a lze je také exportovat do textového souboru nebo souboru Microsoft Excel.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP-RHTEMP101A je navržený s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"