Datalogger teploty a relativní vlhkosti

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 2 620 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Vestavěný displej se zobrazením měřených hodnot. Krytí IP67 proti vniknutí prachu a vody. LED kontrolka pro vizuální alarm, bliká při překročení nastavené hodnoty. Ultra nízká spotřeba energie, životnost baterie až 12 měsíců. Kvalitní senzory s rychlou odezvou a vysokou přesností. Zaznamenaná data lze jednoduše přenést a zpracovat na PC. Intuitivní software pro Windows je součásti dodávky. Aplikace: přeprava zboží, laboratoře, sklady potravin atd. Dodávané příslušenství: držák na zeď, baterie, komunikační kabel, PC software. Více

Model# (PN): OM-HL-SP Dodací podmínky

Záznamníky teploty a relativní vlhkosti série OM-HL-SP s rozhraním USB jsou navrženy pro aplikace jako jsou monitorování teploty a relativní vlhkosti v datových centrech, HVAC aplikace, chladničky, mrazáky, přeprava potravin atd. Datalogger kapesní velikosti a tvaru pera má krytí IP67, což zajišťuje vysokou úroveň ochrany proti stříkající vodě a prachu. Energeticky úsporný design umožňuje až 12 měsíců trvalého měření, než je zapotřebí vyměnit baterii. Nastavení dataloggeru, měření a následné stažení dat je velice jednoduché a intuitivní. Díky vestavěnému USB rozhraní není potřena žádný komunikační kabel.

OM-HL LogPro software pro analýzu naměřených dat

Jde o komplexní program pro analýzu naměřených dat o teplotě a vlhkosti, navržený pro jednoduché stahování dat z dataloggerů, grafickou analýzu a export naměřených dat do aplikace Excel, včetně exportu do formátů PDF, BMP a dalších. Softwarové rozhraní se snadno používá a je efektivní při analýze naměřených dat.

SPECIFIKACE:

Teplotní rozsah: -30 až 70°C
Přesnost (teplota):
    OM-HL-SP-T: ±1.0°C
    OM-HL-SP-TH: ±0.5°C
Kapacita záznamu: 43 000 vzorků
Rozsah relativní vlhkosti:
    OM-HL-SP-TH: 0-95% RH
Přesnost (relativní vlhkost):
    OM-HL-SP-TH: ±5% RH
Rozlišení: Teplota: 0.1°C / Vlhkost: 0.1% RH
Napájení: 3.6V lithiová baterie velikosti 1/2AA
Typická životnost baterie: 1 rok
Krytí: IP67
Frekvence záznamu: každé 2 vteřiny až jednou za 24 hodin
Displej: LCD displej
Velikost LCD: 18 x 13.5 mm
Rozměry: 125 x 28 x 22 mm
Váha: 60 g