Datalogger teploty a relativní vlhkosti s možností externí sondy

Výhodná cena
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 2 840 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Kapesní velikost s LCD displejem o rozměrech 37 x 17 mm. Jednoduché použití, záznam až 43 000 vzorků na kanál. Kvalitní senzory s rychlou odezvou a vysokou přesností. Zaznamenaná data lze jednoduše přenést a zpracovat na PC. Intuitivní software pro Windows je součásti dodávky. Aplikace: přeprava zboží, laboratoře, sklady potravin atd. Více

Model# (PN): OM-HL-SH Dodací podmínky

Série přenosných datových záznamníků OM-HL-SH jsou snadno použitelná, univerzální a cenově výhodná zařízení, která lze použít pro širokou škálu aplikací záznamu dat, jako například: chladničky, mrazáky, skleníky, muzea, laboratoře, kontejnerová lodní doprava, sklady, monitorování životního prostředí a skladování potravin.

Dataloggery jsou schopny vzorkovat až jednou za 2 sekundy, nebo nejpomaleji každých 24 hodin. Oba modely, OM-HL-SH-T a OM-HL-SH-TH, mohou uložit do paměti celkem 43 000 vzorků měření teploty nebo teploty a vlhkosti.

Dodávaný software OM-HL LogPro je komplexní program pro analýzu naměřených dat o teplotě a vlhkosti, navržený pro jednoduché stahování dat z dataloggerů, grafickou analýzu a export naměřených dat do aplikace Excel, včetně exportu do formátů PDF, BMP a dalších. Softwarové rozhraní se snadno používá a je efektivní při analýze naměřených dat.

Obrázek: Záznam trendu teploty a vlhkosti

SPECIFIKACE:

Teplotní rozsah: -20 až 70°C
Přesnost (teplota):
OM-HL-SH-T: ±0.5°C
OM-HL-SH-TH: ±0.5°C
Kapacita záznamu dat: 43,000 vzorků
Rozsah relativní vlhkosti:
OM-HL-SH-T: NA
OM-HL-SH-TH: 0-95% RH
Přesnost (vlhkost):
OM-HL-SH-T: NA
OM-HL-SH-TH: ±5% RH
Rozlišení: Teplota: 0.1°C / Relativní vlhkost: 0.1% RH
Napájení: 2 x AAA baterie, 1.5V
Typická životnost baterie: 1/2 roku
Frekvence záznamu: 2 vteřiny až 24 hodin
Displej: LCD displej
Velikos displeje: 36x16 mm
Rozměry: 92x57x20 mm
Váha: 150g