Datalogger teploty s Bluetooth LE

Cena
1 770 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
MX100

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Komunikace Bluetooth Low Energy (BLE) až na vzdálenost 30 m. Paměť pro 30 000 měření. Přesnost ±0,5°C. Vícenásobný start/stop záznamu. Bezplatná aplikace pro Android a iOS zařízení. Země původu: USA. Více

MX100 je záznamník teplot, datalogger odolný proti stříkající vodě, který je ideální pro řadu aplikací monitorování teploty. Tento samostatný bezdrátový záznamník dat vám umožňuje kdykoli přistupovat k údajům o teplotě z vašeho mobilního zařízení prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy (BLE) na vzdálenost 30 m. Záznamník má vestavěný alarm, který můžete nakonfigurovat tak, aby se spustil při prahových hodnotách, které určíte. Paměť dataloggeru uchová až 30 000 měření a přesnost je ±0,5°C.

MX100 má vestavěnou jednorázovou lithiovou baterií CR2450 s typickou životností 1-2 roky (detaily viz spec sheet). Datalogger maximalizuje její životnost pomocí režimu úspory energie, který využívá signál Bluetooth pouze v případě potřeby.

Pomocí aplikace HOBOmobile pro iOS a Android můžete datalogger snadno nakonfigurovat, načíst a prohlížet si zaznamenaná data na svém telefonu a tabletu nebo automaticky nahrávat naměřená data do bezplatného cloudového úložiště HOBOlink pro další analýzu.

Aplikaci pro vaše Android nebo iOS zařízení si můžete stáhnou níže:

Ilustrační náhledy aplikace (jiný model):

Kompletní technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"