Datalogger teploty, vlhkosti, procesního signálu a osvětlení

Cena
6 570 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
MX1104

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Zaznamenává současně teplotu, relativní vlhkost a intenzitu osvětlení. Čtvrtý kanál s procesním proudovým / napěťovým vstupem pro připojení externího snímače. Komunikace Bluetooth Low Energy (BLE) až na vzdálenost 30 m. 16-bitové rozlišení pro vysoce přesná měření. Vnitřní paměť až na 1,9 miliónů měření pro dlouhé intervaly mezi stažením dat. Krytí IP54. Bezplatná aplikace pro Android a iOS zařízení. Země původu: USA. Více

Datalogger MX série model MX1104 měří, zaznamenává a bezdrátově přenáší teplotu, relativní vlhkost a intenzitu osvětlení. Je také vybaven čtvrtým analogovým kanálem pro připojení externího snímače s procesním proudovým nebo napěťovým výstupem. Tento samostatný bezdrátový záznamník dat vám umožňuje používat vaše mobilní zařízení a bezplatnou aplikaci HOBOconnect pro přístup k datům kdykoli na vzdálenost 30 m, prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy (BLE).

Můžete jednoduše konfigurovat datalogger, načítat uložená data, zobrazovat data v grafech, kontrolovat provozní stav dataloggeru, konfigurovat upozornění na alarmy a sdílet datové soubory – to vše bez vyhrazeného zařízení jen s vašim mobilním Android nebo iOS zařízením.

MX1104 vám umožňuje monitorovat a zaznamenávat teplotu, relativní vlhkost, intenzitu osvětlení, včetně externích snímačů s analogovým procesním výstupem 4-20 mA, 0-10 Vdc, 0-5 Vdc, 0-2,5 Vdc a 0-24 Vdc. Při použití s bránou MX Gateway můžete vzdáleně přistupovat ke svým datům v cloudovém softwaru HOBOlink®. 

V části "Příslušenství" níže naleznete volitelný analogový vstupní kabel, který odpovídá typům analogových výstupů na snímačích nebo jiných zařízeních, která budete připojovat ke čtvrtému analogovému vstupu dataloggeru.

Ilustrační náhledy aplikace (jiný model):

Aplikaci pro vaše Android nebo iOS zařízení si můžete stáhnou níže:

Kompletní technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"