Dvojitá termočlánková plášťovina OMEGACLAD™ (nerez, inconel)

Cena
od 370 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
304-INC-MM-CLAD-DUAL

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

m

Dvojitá (duální) termočlánková plášťovina pro kalibrace termočlánků J, K, T a E. Průměr drátu již od 1,5 mm. Materiál pláště, nerezová ocel 304, 310, 316, 321 nebo Inconel 600. Snadno se ohýbá. Vysoce kvalitní minerální izolace z oxidu hořečnatého. Prodává se v délkách po 1 metru. K dispozici v toleranční třídě 1 nebo 2 dle IEC. Více

Dvojitá (duální) plášťovina OMEGACLAD™ jsou 2 páry termočlánkového drátu v ochranném kovovém plášti, které jsou od sebe navzájem a zároveň od pláště izolovány vysoce zhutněným oxidem hořečnatým (MgO). Plášťovina OMEGACLAD™ je k dispozici v provedení z nerezové oceli typu 304, 310, 316, 321 a nebo Inconel 600.

OMEGA využívá při výrobě plášťoviny dlouhodobé zkušenosti z výroby plášťových termočlánkových drátů, termočlánkových vedení a výroby termočlánkových sond. Plášťovina a termočlánkové sondy od OMEGY zajišťují spolehlivé měření teploty za všech provozních podmínek.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"