Izolovaný převodník signálu na DIN lištu (více modelů)

Novinka
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 6 190 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Převodníky se vstupy pro procesní a teplotní signály, AC/DC signály až do 600V, vážní čidla atd. Konfigurovatelný výstup 4-20mA nebo 0-10Vdc. Univerzální napájení 18 až 265 Vac/Vdc. Jednoduchá konfigurace – nejsou vyžadovány žádné další konfigurační nástroje. Ochrana konfigurace heslem. 3 cestná izolace. Vysoká přesnost. Více

Model# (PN): DR-I4_serie Dodací podmínky

Izolovaný převodník signálu OMEGA DR-I4 série poskytuje vysokou užitnou hodnotu pro integraci v široké škále průmyslových aplikací. DR-I4 je vybaven podle modelu vstupy pro procesní a teplotní signály, AC/DC elektrické signály nebo pro vážní čidla. Převodník nabízí vysokou flexibilitu pro široké spektrum průmyslových aplikací.

Převodník je vybaven univerzálním AC/DC napájecím zdrojem 18 až 265V, který umožňuje použití převodníku ve všech možných prostředích.

Dostupné modely - vstup

DP-I4P - pro procesní a teplotní signály, termočlánky, odporové teploměry, termistory (potenciometry a rezistory)

DP-I4E - pro AC/DC elektrické signály, až do 600V a až do 5A, frekvence do 100Hz

DP-I4L - pro signály z vážních čidel, až pro 4 vážní čidla

DP-I4F - pro impulsy a frekfenční signály do 1 MHz

Výstup

Výstup převodníku je jednoduše konfigurovatelný jako 4 až 20 mA nebo 0 až 10 Vdc s vysokou úroveňí izolace a montáží na DIN lištu. 3 cestná izolace mezi vstupními, výstupními a napájecími obvody. Izolace obvodů zabraňuje zemním smyčkám a přechodovým jevům, chrání vzdálené zařízení a integritu signálu.

Mezi další vlastnosti izolovaného převodníku signálu DR-I4 patří okamžitá připravenost k použití „out of the box“ bez potřeby dalších konfiguračních nástrojů. Snadná konfigurace pomocí programovacích kódů a speciální funkce pro testování instalace.

Kompletní specifikace naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"