Izolovaný převodník signálu na DIN lištu (univerzální vstupy)

Novinka
5 940 Kč bez DPH
lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks
OMEGA Engineering

Univerzální vstup - termočlánek, odporový teploměr (Pt100 atd.), proudový signál (mA), napěťový signál (V), odpor (Ω), potenciometr, termistor. Konfigurovatelný výstup 4-20mA nebo 0-10Vdc. Univerzální napájení 18 až 265 Vac/Vdc. Jednoduchá konfigurace – nejsou vyžadovány žádné další konfigurační nástroje. Ochrana konfigurace heslem. 3 cestná izolace. Více

Model# (PN): DR-I3P Dodací podmínky

Izolovaný převodník signálu OMEGA DR-I3P poskytuje vysokou užitnou hodnotu pro integraci v široké škále průmyslových aplikací. DR-I3P je vybaven univerzálními vstupy, což zahrnuje procesní napěťové (Vdc) a proudové (mA) signály (poskytuje napájecí napětí pro snímače 15 Vdc), běžné signály z teplotních snímačů jako Pt100, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni1000, termistorů, termočlánků J, K, N, E, T, R a S, dále signály z potenciometrů a odporové signály. Díky tomu převodník nabízí vysokou flexibilitu pro široké spektrum průmyslových aplikací.

Převodník je vybaven univerzálním AC/DC napájecím zdrojem 18 až 265V, který umožňuje použití převodníku ve všech možných prostředích.

Univerzální vstup

Výstup

Výstup převodníku je jednoduše konfigurovatelný jako 4 až 20 mA nebo 0 až 10 Vdc s vysokou úrovní izolace a montáží na DIN lištu. 3 cestná izolace mezi vstupními, výstupními a napájecími obvody. Izolace obvodů zabraňuje zemním smyčkám a přechodovým jevům, chrání vzdálené zařízení a integritu signálu.

Mezi další vlastnosti izolovaného převodníku signálu DR-I3P patří okamžitá připravenost k použití „out of the box“ bez potřeby dalších konfiguračních nástrojů. Snadná konfigurace pomocí programovacích kódů a speciální funkce pro testování instalace.

Kompletní specifikace naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"