Layer N komunikační brána

Cena
od 7 590 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
GW-001-SERIES

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Bezplatná cloudová služba Layer N standard dostupná z libovolného připojeného zařízení. Snadné párování s chytrými snímači jedním tlačítkem. Dosah při přímé viditelnosti až 3,2 km. Šifrované bezdrátové spojení AES-256 udržuje vaše data v bezpečí. Každá bezdrátová brána může připojit až 256 chytrých snímačů. Více

Smart komunikační brány série GW-001 jsou navrženy pro vysoký výkon a snadné použití. Agregují data ze všech připojených snímačů a přenášejí je do cloudu Layer N, kde k nim lze bezpečně přistupovat z počítače, tabletu nebo telefonu.

Dlouhý dosah

Bezdrátové brány využívají technologii FHSS (Sub GHz Frequency Hopping Spread Spectrum) k zajištění robustní komunikace na velké vzdálenosti s chytrými snímači Layer N. Dosah signálu je až 1,2 km, když je snímač napájen standardními bateriemi AA. Při napájení chytrého snímače pomocí standardního externího 5V USB napájení je možno zvýšit dosah signálu až na 3,2 km (při přímé viditelnosti).

Plug and Play

Komunikační bránu Layer N lze snadno spárovat s chtrými snímači Layer N pouhým stisknutím tlačítka a tak snímač automaticky zobrazit na vašem účtu v Layer N cloudu. Lokální záznam dat u chytrého snímače udržuje vaše data zabezpečená i v případě výpadku napájení nebo počítačové sítě. Zprávy, historie měření a e-mailová upozornění z Layer N cloudu vás průběžně informují o stavu všech vašich životně důležitých technologických procesů.

Šifrování dat

Bezdrátové produkty Layer N jsou navrženy s nejmodernějšími bezpečnostními funkcemi k ochraně vašich dat. Díky robustnímu šifrování AES256 a pokročilé kryptografii PKA-EC521bit (NIST), jsou vaše data velmi dobře chráněna proti neautorizovanému přístupu. Brána obsahuje zabezpečovací hardwarový modul TMP (Trusted Platform Module), který chrání bezpečnost všech šifrovacích klíčů a používá certifikáty zařízení X.509 pro zabezpečenou komunikaci mezi bránou a Layer N cloudem.

Komunikační brány

Bezdrátová verze standard: GW-001-2

Tato vysoce výkonná bezdrátová brána se bez problémů připojí až k 256 chytrým snímačům série Layer N. GW-001-2 obsahuje také rozhraní Modbus RTU RS232 / RS485, které umožňuje bezproblémovou integraci standardních průmyslových zařízení s komunikací Modbus RTU. Standardní ethernetové připojení zajišťuje rychlé a spolehlivé připojení ke cloudu Layer N.

Bezdrátová verze Pro: GW-001-3

Tato komunikační brána přidává oproti verzi standard druhý ethernetový port pro kompatibilitu se zařízeními s rozhraním Modbus TCP a dva USB porty, které umožňují místní připojení chytrých sond s USB rozhraním. Dále je brána vybavena možností napájení přes ethernet (PoE), které umožňuje vzdálené napájení brány přímo po ethernetovém kabelu, bez nutnosti přídavného zdroje napájení.

Standardní kabelová verze: GW-001-0

Tato verze je navržena speciálně pro kabelové aplikace. Nabízí standardní ethernetové připojení k Layer N cloudu a dále připojení Modbus RTU RS232 / RS485 a Modbus TCP. Brána je vhodná pro širokou škálu aplikací kde není nutný bezdrátový přenos.

Až 256 chytrých snímačů

V typických aktualizačních intervalech, řádově 60 minut, je podporováno připojení 256 chytrých snímačů na jednu komunikační bránu. Vyšší rychlost přenosu dat nebo nepříznivé podmínky prostředí mohou snížit maximální možný počet připojitelných snímačů.

S layer N cloudem máte vaše data vždy k dispozici

Layer N cloud konsoliduje a poskytuje vaše data, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Intuitivní cloudové rozhraní vám umožňuje sledovat a ukládat měřená data, nastavovat alarmy a výstrahy a poskytuje přehled o aktivitě všech vašich měřících zařízeních.

SPECIFIKACE:

Bezdrátová komunikace:
Maximální dosah 3,2 km je dostupný při napájení 5V přes USB, na přímou viditelnost bez překážek.
Napájení:
AC adaptér: DC 12V @ 2A
Power over Ethernet*: IEEE 802.3at kompatibilní Type 1 Class 3 *PoE je dostupné jen u bezdrátové brány verze Pro
Rozhraní*:
RJ45: 2x port
USB: 2x USB 2.0 port
DC jack: DC 12V vstup pro adaptér
Sériový port: RS232/RS485
Alarm: SSR relé 36VDC 100mA
Anténa: 1x anténa pro Sub-1G
*varianty dostupných rozhraní závisí na zvoleném modelu
Okolní prostředí:
Krytí: IP40
Provozní teplota: -20°C až 65°C, nekondenzující
Rozměry: 170 mm x 100 mm x 42 mm