Měřič vlhkosti a teploty se záznamem dat

Cena
10 290 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
HH414

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Kompaktní přístroj měří a zaznamenává teplotu termočlánkem typu K a relativní vlhkost pomocí sondy s kabelem délky 1 m. Ideální pro měření v aplikacích ventilace, klimatizace. Rychlá odezva, vysoká přesnost a prodloužená sonda. Relativní funkce zobrazuje aktuální naměřenou teplotu pro vstup T1 nebo T2 vzhledem k dříve nastavené hodnotě. Funkce podsvícení pro práci v tmavých prostorech. Funkce Hold: zmrazí aktuální hodnoty na LCD. Funkce maximum, minimum, průměr. Automatické vypnutí šetří energii, když se přístroj nepoužívá. Funkci lze aktivovat nebo deaktivovat. Volitelné měřící jednotky teploty. Displej zobrazuje T1 (Teplota TC K), T2 (Sonda teplota/vlhkost), T1-T2, T1 REL, T2 REL včetně času a datumu. Záznam až 32 000 bodů měření. Funkce horního a dolního alarmu. Více

HH414 je výkonný a cenově dostupný ruční měřič teploty a relativní vlhkosti s možností záznamu dat. Nabízí čtyři proměnné displeje pro zobrazení teploty a relativní vlhkosti z ruční sondy a samostatného vstupu pro termočlánek typu K, který se připojuje miniaturním termočlánkovým konektorem typu SMP ke vstupu T2. Přístroj je také vybaven hodinami reálného času a funkcí horní a dolní alarm, kterou lze nastavit pro vstupy T1, T2 a RH. Sonda teploty/vlhkosti využívá polovodičový a polymerový kapacitní snímač. Software pro Windows® a komunikační kabel pro USB rozhraní je součásti dodávky. Software umožňuje měření a záznam dat v reálném čase nebo stažení dříve zaznamenaných dat do PC.

Součásti dodávky je vlastní přístroj HH414, 9V alkalická baterie, AC síťový napájecí zdroj a zásuvkové adaptéry, termočlánek typu K, kombinovaná teplotní/vlhkostní sonda, USB kabel a ochranné pouzdro. Software lze bezplatně stáhnout.

SPECIFIKACE:

Počet vstupů: 3
Teplotní rozsah termočlánku: >-200°C až 1370°C
Sonda - rozsah relativní vlhkosti: 0.0% až 99.9% RH
Sonda - rozsah teploty: -20 až 60°C

Maximální teplota okolí: 50°C
Minimální teplota okolí: 0°C
Typ displeje: LCD
Napájení: 9V baterie (alkalická) nebo AC napájecí adaptér
Funkce automatického vypnutí: Ano
Baterie součásti dodávky: Ano