Miniaturní termočlánkový konektor s úchytkou kabelu

Běžně skladem
Cena
od 170 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
SMPW_CC

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Miniaturní konektor zásuvka nebo zástrčka. Vestavěná krytka a úchytka kabelu. Nové úsporné zapojení. Rychlé a snadné připojení. Možnost barevného značení podle IEC nebo ANSI. Lze připojovat široký rozsah průměrů drátů. Kontaktní podložky pro rychlé připojení konců vodičů. Popisné okénko pro označení snímače. Šroubky jsou kryté a zajištěné proti vypadnutí. Více

Termočlánkové konektory SMPW od Omegy jsou miniaturní, dvoupólové konektory s plochými piny, konstruované pro spojování termočlánkových drátů nebo instrumentace snímače teploty s regulátorem teploty nebo s panelem procesní automatizace s lidskou kontrolou a obsluhou (HMI). Jsou slučitelné s jinými dvoupólovými konektory obdobné miniaturní velikosti s nožovými kontakty nebo dutinkami a to jak se zásuvkou tak i zástrčkou.

Konektory jsou určeny i pro použití s Pt100 a termistory, vyberte nekompenzovaný typ U.

Termočlánkové konektorové zástrčky/zásuvky jsou barevně značeny dle normy a kompenzovány termočlánkovými slitinami. Používají se následující typy: typ K (-Al +CH), typ J (-CO +IR), typ T (-CO +CP), typ E (-CO +CH), typ N (-NN +NP), typ R/S (-11 +CP), typ C (-CNX +CPX) a nekompenzovaný typ U (-CP +CP). Konektory jsou k dispozici s barevným značením podle ANSI, ASTM a IEC.

Poslední konstrukce termočlánkového konektoru OSTW-CC je ideální pro rychlé a snadné připojení termočlánkového kabelu nebo termočlánkového drátu pomocí sestavy kabelové příchytky. Víčko/úchytka obsahují čtyři šroubky zajištěné proti vypadnutí a tím je vyloučena jejich ztráta tak typická u tradiční kovové kabelové úchytky. Součástí jsou kovová zadní úchytka, kabelová průchodka s profilem proti vytržení.

Standardní dodávka je ANSI provedení, pokud chcete objednat IEC provedení, uveďte prosím do poznámky.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"