Nalepovací povrchový odporový teploměr Pt100 s rychlou odezvou (třída A)

Cena
od 2 920 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
SA1-RTD_series

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Pt100 třídy přesnosti A DIN (±0,06 Ω nebo ±0,15°C při 0°C). Snadná instalace pomocí samolepící podložky na silikonové bázi dimenzované do 260°C. Opakovaně použitelné. Teplotní rozsah Pt100 -73°C až 260°C kontinuálně, 290°C krátkodobě při instalaci s tmely OMEGABOND Air Set. Standardně odizolované 3-drátové přívodní vodiče (konektory volitelně), barevný kód: černá/černá/červená. Volitelná konfigurace 4 vodičů (barevný kód: černá/černá/červená/červená). K dispozici délky 1 m (40"), 2 m (80") a 3 m (120") a možnost zákaznické délky. Další provedení Pt100 k dispozici na vyžádání. Opletení z nerezové oceli pro snížení elektrického šumu Pt100 a ochrany přívodního vodiče před poškozením otěrem je také k dispozici. Více

Odporový snímač teploty Pt100 model SA1-RTD pro povrchovou montáž se instaluje na ploché nebo zakřivené povrchy a poskytuje přesnost měření třídy A pro kritické aplikace monitorování teploty. Tenkovrstvý platinový odporový snímač teploty Pt100 na základně 2 x 2 x 0,8 mm je standradně dodávaný s odizolovanými 3 vodičovými přívodními vodiči (volitelně s konektorem) a lze jej přizpůsobit pro použití v široké řadě aplikací. Snímač Pt100 lze snadno připevnit pomocí samolepicí podložky nebo trvale umístit do místa měření pomocí vysokoteplotních tmelů série OMEGABOND™.

Použijte Pt100 snímač SA1-RTD k monitorování teploty čipů, chladičů a okolního prostředí v elektronických zařízeních, pro kontrolu teploty potrubí, pro monitorování tepla jádra motoru nebo transformátoru a další  kontrolní aplikace, ve kterých je třeba monitorovat nebo řídit teplotu povrchu nebo teplotního gradientu.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"