Panelmetr pro vážní čidlo a tenzometr

Běžně skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 10 020 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

6 místný displej, velikost ⅛ DIN. Rychlé ovládání na předním panelu. Konfigurovatelná funkce táry. Volitelné modely s relé a analogovými výstupy. Nezávislé škálování. Volitelný model s komunikací RS485 Modbus. 5 úrovní jasu displeje. Ochrana heslem. Více

Model# (PN): DPS20_serie Dodací podmínky

Možnosti konfigurace modelu jsou širší než nabízí on-line konfigurátor výše, viz PDF specifikace. Pro jiné konfigurace a rozšiřující karty nás prosím kontaktujte.

Panelmetr OMEGA série DPS20 pro tenzometry a vážní čidla poskytuje vysoký výkon a integraci do široké škály váhových aplikací. DPS20 akceptuje 4 a 6 drátové vážní čidla a poskytuje konfigurovatelné budicí napětí 5 Vdc a 10 Vdc pro napájení vážních čidel. Volba ze dvou možností napájení (AC/DC) umožňuje použití této jednotky pro široké spektrum aplikací v průmyslu.

Volitelná relé, analogový výstup a sériová komunikace Modbus® RTU poskytují možnosti řízení a komunikace. Mezi další funkce panelmetru DPS20 patří nezávislé škálování signálu a volbu jednotek pro vážní čidla, prevence falešných poplachů, alarmy stability a zadní terminál s konfigurovatelnou funkcí.

Řada DPS20 nabízí výjimečný výkon za ekonomickou cenu s některými jedinečnými a výkonnými funkcemi.