PDF datalogger teploty a relativní vlhkosti pro opakované použití

Cena
od 2 880 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-22-23-24

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Plug-and-Play víceúčelový teplotní dataloger s rozhraním USB 2.0. Přesný termistorový snímač teploty. Nevyžaduje žádný speciální software nebo ovladače. Nástroj pro konfiguraci a kalibrační certifikát je uložen přímo v datalogeru. Po skončení záznamu dat generuje PDF a Excel® reporty. PDF report obsahuje shrnutí, graf a tabulku dat. Vestavěný LCD displej. Dvoubarevná stavová LED. Start/Stop záznamu pomocí jediného tlačítka. Funkce MIN/MAX. V souladu s EN 12830 pro záznam teploty během dopravy, skladování a distribuce chlazených nebo zmrazených potravin a zmrzliny. Více

OM-22, OM-23 a OM-24 jsou dataloggery teploty a relativní vlhkosti pro vícenásobné použití, které jsou ideální pro širokou škálu testování a měření, kontrolu kvality, a aplikace pro sledování životního prostředí. Po dokončení záznamu dat vytvářejí PDF a Excel report, což je pro uživatele velmi pohodlné. Model OM-22 měří okolní teplotu pomocí velmi přesného vnitřního teplotního čidla, termistoru. Model OM-23 je navíc vybaven vstupem pro externí termistorovou sondu pro měření teploty. Model OM-24 měří okolní teplotu a relativní vlhkost.

Uživatelem nastavitelné

Dataloggery jsou plně uživatelsky programovatelné, včetně výběru jazyka, intervalu vzorkování, odloženého startu záznamu, alarmu, jednotek teploty, přístupového hesla a uživatelského jména. Pro nastavení nebo stahování dat není zapotřebí žádný speciální software nebo ovladač. Datalogger se připojí k počítací jako velkokapacitní paměťové zařízení, stejně jako běžný USB flash disk. Uživatelská příručka, kalibrační certifikát a konfigurační utilita jsou uloženy přímo v dataloggeru.

Jednoduchá obsluha

Pro prvotní nastavení jednoduše připojte datalogger do USB portu v počítači a spusťte konfigurační nástroj. Po dokončení konfigurace je možno datalogger vyjmout z USB portu počítače. Po ukončení záznamu dat připojte datalogger k počítači a otevřete znovu konfigurační utilitu. Zvolte funkci převést do formátu PDF nebo převést do formátu aplikace Excel a vyberte požadované umístění v počítači pro uložení reportu. PDF report obsahuje souhrnné údaje, graf a tabulkové hodnoty. Excel report obsahuje všechny informace jako PDF report s výjimkou grafu.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"