Plovákový spínač hladiny kapalin s širokým rozsahem využití

Cena
od 1 250 Kč bez DPH, 1 512,50 Kč s DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
LV90-100_serie

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Ideální pro aplikace v nepřístupných zásobnících. Nízké pořizovací náklady. Vysokotlaké modely pro tlaky až 6 MPa. Jednoduchá instalace a údržba. Modely vhodné i pro potravinářské aplikace. Více

Kompaktní a odolná konstrukce spolu s jednoduchou instalací a údržbou předurčují spínače série LV-90 k efektivnímu použití pro širokou škálu aplikací. Snímače jsou konstruovány pro montáž na boční stěny zásobníků, které jsou těžko přístupné během provozu. Celoplastová konstrukce (PSF) je vhodná pro většinu aplikací v chemickém průmyslu i potravinářství. Magnetický kontakt SPST je v klidovém stavu rozepnut (pokud je přistroj namontován plovákem dolů).

Plovákové spínače série LV-100 vyžadují montáž na boční stěnu nádob a vyznačují se maximální spolehlivostí. Přístroje by měly být používány v prostředí bez vibrací a extrémních znečištění.

Dodávají se modely s plovákem z nerez oceli typu 316 nebo BUNA N. Tyto přizpůsobivé spínače mohou být zapojeny v klidovém stavu podle potřeby jako sepnuté nebo rozepnuté. Pro vysokotlaké aplikace se dodávají spínače z nerez oceli typu 316 pro tlaky až 6 MPa.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"