Přenosný měřič a dataloger obsahu kyslíku

Cena
od 19 990 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
DOH-10_serie

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Profesionální měřič s velkým LCD displejem. Navržen s BNC konektorem pro kompatibilitu s jakoukoliv DO galvanickou elektrodou. Funkce Hold, indikátor stavu napájení a automatické vypnutí za 15 minut s možností deaktivace. Vestavěná funkce RFS (Obnovení do továrního nastavení). Více

Série DOH-10 je inovativní sada měřiče rozpuštěného kyslíku, která se snadno ovládá. Sada DOH-10 obsahuje vlastní měřič, DO elektrodu s BNC konektorem, roztok NaOH, 3 ks baterie AAA, 10 ks membrány, přepravní pouzdro a kalibrační certifikát. Model -DL obsahuje totéž a navíc je vybaven funkcí datalogeru, má přiloženou 8GB SD kartu pro záznam dat, která vám umožňuje stahovat naměřená data z SD karty do tabulky aplikace Excel. To umožňuje uživateli provádět podrobnější analýzu dat bez nutnosti dalšího speciálního softwaru.

DOH-10 měří rozpuštěný kyslík a má vestavěny korekce pro nadmořskou výšku a obsah soli. Pro delší dobu měření je k dispozici volitelný AC napájecí adaptér, který se dodává samostatně. DOH-10 je využitelný v široké škále aplikací od úpravy vody, akvárií a rybích líhní, až po zpracovatelské, vzdělávací a další aplikace včetně laboratorního využití.

SPECIFIKACE:

Automatické vypnutí: Ano
Baterie: velikost AAA, alkalické (jsou součásti dodávky)
Displej: typ LCD
Maximální okolní teplota: 50°C
Minimální okolní teplota: 0°C
Napájení: baterie / volitelně napájecí AC adaptér
Počet vstupů: 2