Převodník rozpuštěného kyslíku

Cena
od 680 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
DOTX45

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Spolehlivý 3 elektrodový snímač. Vyměnitelná patrona snímače. Diagnostika propíchnutí/roztržení membrány snímače. Mikroprocesorem řízený systém. Velkoformátový duální displej. Napájení ze smyčky, plně izolovaný. Více

Mikroprocesorem řízený převodník DOTX-45 je napájen ze smyčky a je plně izolovaný pro vysokou spolehlivost. Převodník obsahuje obvody, které chrání systém před přepětím a výpadky proudu. Velký, vysoce kontrastní LCD displej je čitelný v širokém rozsahu provozních teplot a to i za špatných světelných podmínek. Hlavní řádek displeje se skládá z velkých segmentových znaků se zobrazením měrných jednotek. Řádek sekundárního displeje zobrazuje kalibrační a diagnostické zprávy na dobře čitelném bodovém displeji typu dot-matrix. Současně lze zobrazit dva ze čtyř měřených parametrů. Se 4 tlačítkovým rozhraním pro ovládání menu přístroje je programování intuitivní. Výstup převodníku 4 až 20 mA lze nakonfigurovat tak, aby reprezentoval jakoukoli část měřicího rozsahu.

Snímač rozpuštěného kyslíku DOE-45PA je vysoce spolehlivý galvanický senzor s membránou. Polymerní membrána má hydrofobní vlastnosti, které pomáhají odolávat znečištění biologickým růstem a maximalizují difúzi kyslíku do snímače. DOE-45PA má také automatickou teplotní kompenzaci pro korekci chyb propustnosti membrány.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení".