Proudový dataloger s 4, 8, 12 nebo 16 kanály

Cena
od 22 310 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-CP-XProcess

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

16 bitový převodník poskytuje vysoké rozlišení. Uživatelem definovatelné inženýrské jednotky. Tlačítko nebo programovatelný čas začátku záznamu. Externí napájení a uživatelsky vyměnitelná baterie. Režim měření v reálném čase. Rychlost čtení až 4 Hz. Dodáváno včetně kalibračního certifikátu NIST s návazností. Konfigurovatelné názvy kanálů. Více

Nová série datalogerů OM-CP-ProcessX se skládá ze 4, 8, 12 a 16 kanálových, bateriově napájených záznamníků stejnosměrného proudu s rychlostí čtení až 4 Hz. Zařízení řady X se dodávají se standardním kabelem USB-A na Micro USB pro použití s ​​volně dostupným softwarem OM-CP pro PC. Dataloger je vestavěn v robustním kovovém pouzdru, stejně jako starší modely. Série X má ve srovnání s předchozími generacemi datalogerů vysokou kapacitu paměti a zvýšenou rychlost stahování dat.

Typická životnost baterie v záznamníku je 18 měsíců a baterie je uživatelsky vyměnitelná. Datalogery mají funkci programovatelných inženýrských jednotek. Úložným médiem je energeticky nezávislá polovodičová paměť, která poskytuje maximální zabezpečení dat, i když se baterie vybije. K maximalizaci kapacity paměti může uživatel povolit nebo zakázat kanály. Pro snadnou identifikaci lze každý kanál pojmenovat až desetimístným názvem.

Pomocí zdarma dostupného softwaru OM-CP Data Logger Software je spouštění, zastavování a stahování dat se záznamníků řady OM-CP-ProcessX jednoduché a rychlé. K analýze jsou poskytována grafická, tabulková a statistická data a data lze prohlížet ve více jednotkách pomocí funkce inženýrských jednotek. Data lze také automaticky exportovat do aplikace Excel® pro další výpočty.

Série OM-CP má velmi propracovaný software dostupný i v českém jazyce! 

OM-CP série je navržená s ohledem na naše zákazníky. Po celou dobu životnosti produktu jsou k dispozici bezplatné aktualizace firmwaru a softwaru, takže záznamníky dat, které jsou již nasazeny v aplikacích, mohou růst s novým technologickým vývojem.

Technické specifikace viz katalogový list v části "Ke stažení"