Proudový dataloger s USB

Cena
3 150 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
OM-EL-USB-4

lze objednat Sledovat dostupnost - termín odeslání bude upřesněn
ks

Dataloger proudového signálu 4-20 mA. Software kompatibilní s Windows 10 je součástí. Dataloger se připojuje přímo do USB portu počítače pro snadné nastavení a stahování dat (není vyžadován USB kabel). Uživatelsky programovatelné hodnoty alarmů s LED indikátory. Jasně červená, zelená a oranžová LED indikace provozních stavů. Upozornění na nízkou kapacitu baterie. Ochrana IP67. Více

Datalogery série OM-EL-USB zahrnují modely pro měření teploty, teploty / relativní vlhkosti, napětí a proudu. Uživatel může dataloger snadno nastavit a jednoduše stahovat uložená data připojením modulu k USB portu počítače. Softwarově volitelné parametry nastavení zahrnují rychlost vzorkování, čas spuštění, nastavení alarmů horní / dolní, a nastavení jednotek. Data lze poté zobrazit v grafu, tisknout nebo exportovat do dalších aplikací, jako je například Excel. Každý dataloger je dodáván s lithiovou baterií s dlouhou životností. Integrované LED indikátory zobrazují stav datalogeru. Datalogery série OM-EL-USB jsou po nasazení ochranného krytu chráněny proti vlhkosti podle standardů IP67.

Tyto datalogery jsou ideální pro školy, chladničky na léky nebo vakcíny, skleníky nebo pro jakékoli aplikace, které vyžadují spolehlivý záznamník dat.

SPECIFIKACE:

OM-EL-USB-4
Rozsah: 4 až 20 mA
Rozlišení: 0,1 mA
Přesnost: ± 1%

VŠEOBECNÉ
Paměť: 32 000 aktuálních hodnot
Interval protokolování: 1 sekunda až 12 hodin
Rozsah provozních teplot: -35 až 80°C
Prahové hodnoty alarmu: Softwarově volitelné vysoké / nízké prahové hodnoty alarmu
Počáteční datum / čas: Volitelné v softwaru
Indikátory stavu (LED): červená a zelená
Napájení: ½ AA 3,6 V lithiová baterie (součást balení)
Životnost baterie: typicky 1 rok (závisí na vzorkovací frekvenci, okolní teplotě a použití výstražných LED diod)
Hmotnost: 57 g
Rozměry: Viz PDF katalogový list