Průmyslový odporový teploměr Pt100 s IO-Link a výstupem 4-20mA

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 7 770 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Odporový teploměr Pt100 s IO-Link, polovodičovým spínačem a proudovým analogovým výstupem 4-20 mA. Nastavitelný rozsah teplot od -50 do 200 °C. Určeno pro průmyslové aplikace. Robustní pouzdro z nerezové oceli typu 316L s mnoha možnostmi závitových procesních připojení a délek sondy. Více

Model# (PN): PRTXI_serie Dodací podmínky

Průmyslové odporové teploměry Pt100 série PRTXI s vestavěným převodníkem jsou vybaveny spolehlivým komunikačním rozhraním IO-Link s obousměrnou point-to-point komunikací pro přenášení procesních hodnot měření a konfiguraci snímačů. Odporový teploměr je vybaven také škálovatelným proudovým analogovým výstupem 4-20 mA a polovodičovým spínačem s proudovým zatížením až 200 mA.

Průmyslové odporové teploměry série PRTXI využívají odporový snímací prvek Pt100 třídy A, který poskytuje přesnost +/- 0,55 °C v celém rozsahu měření od -50 do 200 °C. Snímač je vyroben kompletně z nerezové oceli typu 316L, má vynikající odolnost proti korozi a krytí IP69. Sonda Pt100 je k dispozici ve standardních délkách od 5 cm (2") do 30 cm (12"), s průměry sondy 3,2 mm (1/8"), 4,8 mm (3/16") a 6,4 mm (1/4") a procesním připojením G (BSPP) a nebo NPT 1/4", 3/8" a 1/2 ".

PRTXI a PRTXS série:

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"

Co je to IO-Link?

IO-Link je systém komunikace, který je nezávislý na výrobci a používaný pro připojení snímačů do systémů průmyslové automatizace. Jde o mezinárodně standardizované rozhraní nezávislé na průmyslové sběrnici a kontroleru. IO-Link se skládá z IO-Link masteru a několika IO-Link zařízení. IO-Link je schopný zpracovat procesní hodnoty analogových snímačů a jejich parametry v čistě digitální formě. Odstraňuje chyby v měření, spojené s přenosem a konverzí analogových signálů. IO-Link lze používat pro přenos několika procesních hodnot nebo parametrů přístroje současně pomocí jednoho standardního nestíněného kabelu.