Sanitární sonda Pt100 se snímačem s přesností třídy A

Cena
od 5 430 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
PRS-3-100-CB

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Konstrukce sondy o průměru 1/4" pro standardní provoz nebo 3/8" až 3/16" stupňovitá konstrukce sondy pro náročné aplikace. Délky sondy 7.5, 10, 12 a 15 cm jako standard, jiné délky k dispozici. Procesní připojení je standardní 1½"-16 AMP Tri-Grip™ (kompatibilní s Tri-Clamp®), k dispozici jsou i jiné velikosti a provedení. Příruby odpovídají normě ASME BPE-2007, aby byla zajištěna bezproblémová zaměnitelnost. Snímač lze použít v sanitárních, hygienických a čistých potravinářských provozech, mlékárnách, při výrobě nápojů a biofarmaceutických procesech. Smáčené povrchy z nerezi 316L s 32 µinch nebo lepší povrchovou úpravou. 4 vodičový přívodní kabel délky 3 m s PFA izolací a s lisovanou nylonovou průchodkou pro odlehčení v tahu. Rozsah teplot -50 až 200°C. 4 vodičový platinový odporový snímač Pt100 třídy A (100,00±0,06Ω při 0 °C) standard. Kompatibilní s 3 vodičovými a 2 vodičovými přístroji pro měření s Pt100. Více

Sanitární snímač teploty OMEGA série PRS je odporový teploměr s platinovým snímacím prvkem Pt100 a je navržen pro použití v potravinářských aplikacích a obecně v čistých provozech. Snímač je vybaven procesním připojením 1½" 16AMP, které odpovídá normě ASME BPE-2007 pro snadnou instalaci pomocí standardních průmyslových těsnění a svorek. Standardně jsou snímače k dispozici jako sondy o průměru ¼" a snímače pro vysoké zatížení jsou k dispozici se stupňovitým provedením od 3⁄8" na průměr 3⁄16". Sonda je standardně vybavena 4 vodičovým (#26AWG) přívodním kabelem délky 3 m,  opláštěným PFA izolací s odlehčením tahu pro pohodlné připojení k měřícímu nebo regulačnímu zařízení.

Hygienické teplotní snímače pro potravinářský průmysl lze použít k usnadnění kontroly bezpečnosti potravin. V kombinaci s měřícím přístrojem, datalogerem nebo zapisovačem můžete sledovat kritické kontrolní teplotní body (CCP) nebo dobu sanitace a dostát požadavkům HACCP (Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů).

Kromě standardního procesního připojení 1½-16AMP mohou být sondy dodány v následujících velikostech a provedeních:

Procesní připojení Kód modelu
3/4"-16AMP -B1-
1" a 1½"-16AMP -D1-
2"-16AMP -E1-
2½"-16AMP -F1-
3"-16AMP -G1-
4"-16AMP -H1-

Pokud potřebujete procesní připojení, které není uvedeno výše, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení ohledně dostupnosti.

Sanitární snímače OMEGA jsou standardně dodávány jako 4 vodičové sestavy se dvěma červenými vodiči a dvěma bílými vodiči. Při použití ve 3 vodičových aplikacích odřízněte jeden bílý vodič a ujistěte se, že se nedotkne žádných svorek nebo kovových povrchů (poznámka: zkroucení dvou bílých vodičů dohromady sníží odpor přívodního vodiče na jedné straně snímacího prvku o polovinu  což ovlivňí přesnost měření). Při použití ve 2 vodičových aplikacích odřízněte jeden bílý vodič a jeden červený vodič (poznámka: ve 2 vodičových aplikacích zkroucení dvou vodičů stejné barvy na svorkách neovlivní nepříznivě přesnost vašeho snímače, protože budou ovlivněny snížením odporu oba vodiče).

Tyto sanitární snímače jsou také dostupné v provedení jako termistor a termočlánek.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.