Sanitární teplotní snímač HANI™ s upínacím klipem

Cena
18 750 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Kód produktu
HANI_S

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Neinvazivní měření teploty kapalin uvnitř potrubí. K instalaci nejsou nutné žádné provozní výluky a zásahy do potrubí. Instalace během několika sekund pomocí upínacího mechanismu. Přesný jako invazivní snímač, přesnost ± 0,50°C. Doba odezvy = 5 s (t63), 10 s (t90). V současné době je snímač k dispozici pro průměry potrubí 1,5" a 2". Procesní teplota od 0 do 100°C. 8 pinové připojení M12 pro komunikaci. Analogový výstup napájený smyčkou 4-20mA. Integrovaný Smart Core pro rozhraní LayerN. Patentované provedení s krytím IP65. Barva snímače se může změnit. Více

Jednoduchá instalace

Instalace snímače HANI™ je velice jednoduchá a rychlá.

Inovativní design Omegy s rychlo upínacím mechanismem velmi usnadňuje instalaci snímače v provozních podmínkách. Narozdíl od invazivních snímačů je snímač HANI™ instalován na vnější stranu potrubí a měří velmi přesně procesní teplotu kapaliny uvnitř potrubí.

• Bez potřeby vrtání • Bez potřeby svařování • Bez výluk ve výrobě

Potřebujete snímač přemístit? Jednoduše uvolníte a přemístíte!

Vysoká přesnost a rychlost odezvy

Rychlost odezvy snímače HANI™ jako u invazivního snímače.

Patentovaná platforma hybridních snímačů teploty od Omegy využívá kombinaci několika snímačů a proprietární algoritmy při zpracování měření pro dosažení stejné přesnosti a rychlosti odezvy jako nejlepší invazivní snímače. To vše bez rizik dodatečného zvyšování nákladů.

Přesnost pro sanitární kovová potrubí: ±0.5°C

Doba odezvy = 5 s (t63) / 10 s (t90)

Neinvazivní bezkontaktní provoz

Bez potřeby vrtání do potrubí, bez rizika kontaminace.

Snímač HANI™ nepřijde nikdy do kontaktu s měřeným médiem unvitř potrubí. Neexistuje tedy žádné riziko znečištění, opotřebení nebo poškození snímače z důvodu vysokých průtoků, korozivních / abrazivních kapalin a nebo vodního rázu.

Kompatibilní s ekosystémem Layer N

Integrovaný Smart Core pro rozhraní OMEGA Layer N.

Vyberte si správný snímač pro váš systém

Průmyslová a sanitární potrubí mají různé vnější a vnitřní průměry, ujistěte se, že jste vybrali správný snímač vhodný pro vaši aplikaci. Snímač HANI™ je z výroby nastaven na sanitární potrubí z nerezové oceli. Pokud chcete nastavit jiný typ kovu, jiný průměr nebo tloušťku stěny, nahlédněte do uživatelské příručky.

Velikost a typ potrubí Vnější průměr Vnitřní průměr Tloušťka stěny
1,5” sanitární potrubí 12,7 mm 34,8 mm 1,65 mm
2” sanitární potrubí 50,8 mm 47,5 mm 1,65 mm

Typické aplikace

Nové a dodatečné vybavení stávajících systémů

Snižte celkové náklady na vlastnictví a snižte riziko kontaminace, aniž byste obětovali výkon. Upgradujte na rychlo upínací snímač HANI™.

Kontrola kvality

Připevněte snímač během několika sekund a připojte se k notebooku nebo počítači pro měření kdykoli a kdekoli.

Ověřte stávající invazivní snímače

S přesností srovnatelnou s většinou nejmodernějších invazivních snímačů lze HANI™ snímač snadno umístit vedle invazivního snímače a ověřit přesnost nebo určit drift invazivního snímače.

► DALŠÍ VIDEA