Smart sonda pro tlak

Běžně skladem
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
0

od 11 410 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Smart tlakový snímač pro systém Omega Link. Softwarově konfigurovatelné pomocí konfiguračního softwaru SYNC. Modulární konstrukce s konektorem M12. Technologie OMEGA Smart Core. Nerezová konstrukce těla sondy. Bezdrátové připojení s dlouhým dosahem společně s rozhraním IF-006. Uchová více než 10 000 vzorků měřených dat a událostí protokolu. Více

Model# (PN): SP-006-1 Dodací podmínky

Inteligentní smart sondy pro monitorování tlaku, kompatibilní se systémem Omega Link, měří tlak plynů, kapalin a par v široké škále aplikací. Konstrukce tlakového snímače je kompletně z nerezové oceli a je k dispozici v konfiguracích s maximálním tlakem 1, 50, 100 a 250 PSI. Není potřeba žádné buzení, protože napájení zajišťuje modulární bezdrátové nebo kabelové rozhraní Omega Link prostřednictvím odolného konektoru M12.

Uživatelé mohou použít kalibrační korekci měřeného tlaku buď pomocí 1 jednoduchého offsetu nebo vypočítané 2-bodové korekce pro zlepšení přesnosti v celém rozsahu měření.

K dispozici jsou také údaje o teplotě, pro sledování vnitřní teploty snímače tlaku.

Intuitivní konfigurace

Nakonfigurujte jednoduše svou Omega Link smart sondu pomocí našeho bezplatného konfiguračního softwaru SYNC. Mezi konfigurovatelné funkce patří stažení vybraných dat, měření a monitorování stavu snímače, lokální alarmy a nastavitelné přenosové rychlosti.

Edge control a vestavěné I/O rozhraní

Omega Link smart sonda SP-006 má 2 konfigurovatelné digitální I/O piny. Mohou být použity pro široké množství aplikací, včetně řídicích relé, fyzických alarmů nebo snímání suchých kontaktů, jako jsou například dveřní spínače. SP-006 lze také použít jako edge řadič s autonomními nezávislými schopnostmi rozhodování pro generování lokálních alarmů nebo poskytování řídicích výstupů na základě vstupů snímačů.

Technologie OMEGA Smart Core

Technologie OMEGA Smart Core je nedílnou součástí všech smart sond systému Omega Link. Tato výkonná sada pokročilých funkcí umožňuje jednoduché připojení zažízení technologií plug-and-play, poskytuje alarmy a oznámení, zabezpečení dat, záznam a uchování dat.

Modularita smart komunikačního rozhraní

Přizpůsobte si svůj ekosystém Omega Link pomocí modulárních smart komunikačních rozhraní, která spojují zařízení a přenášejí data z vaší smart sondy do Omega Link cloudu.

Bezdrátové řešení s dlouhým dosahem*

Spárováním sondy SP-006 s rozhraním série IF-006 vznikne samostatné bezdrátové řešení s dlouhým dosahem. Tuto sestavu lze externě napájet přidáním napájecího adaptéru UNIV-AC100/240-M8.

*Poznámka: IF-006 musí být spárován s bezdrátovou bránou Omega Link

S Omega Link cloudem máte vaše data vždy k dispozici

Omega Link cloud konsoliduje a poskytuje vaše data, když je potřebujete, ať jste kdekoli. Intuitivní cloudové rozhraní vám umožňuje sledovat a ukládat měřená data, nastavovat alarmy a výstrahy a poskytuje přehled o aktivitě všech vašich měřících zařízeních.

SPECIFIKACE:

TLAK
Rozsah: 1, 50, 100, 250 PSI
Přesnost: ±0.5% z plného rozsahu 
Rozlišení: 0.1
Maximální absolutní tlak: 1.5x plný rozsah pro každý rozsah tlaku (Upozornění: tlak nesmí překročit 500 PSI)

VNITŘNÍ TEPLOTNÍ SNÍMAČ
Rozsah: -10 až 800 °C
Přesnost: ±1.50 °C
Rozlišení: 0.10 °C

NAPÁJENÍ
Napětí: 2.8 Vdc - 3.3 Vdc

DIO DIGITÁLNÍ VSTUPY
VinHighThreshold = 2.2 Vmax
VinLow Threshold = 0.3 Vmin
VinMAX = 30 Vdc

DIO DIGITÁLNÍ VÝSTUPY
2x Open Drain 200 mA max
VMAX = 30 Vdc

OKOLNÍ PROSTŘEDÍ
Skladovací teplota: -40 až 850 °C; vzdušná vlhkost méně než 95% Rh, nekondenzující
Krytí: IP50

OBECNÉ
Konfigurace: Lze konfigurovat pomocí inteligentního smart rozhraní Omega Link, jako je USB adaptér IF-001 a konfigurační software SYNC.
Kompatibilní smart rozhraní: USB (IF-001), Modbus (IF-002), bezdrátové (IF-006).
Software: Kompatibilní s konfiguračním softwarem OEG (Omega Enterprise Gateway) a SYNC.

Příslušenství3