Snímač tepelného toku pro měření přenosu tepla

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 11 640 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

HFS-5 je malý snímač tepelného toku pro použití ve výzkumu a vývoji při měření přenosu tepla a hodnocení tepelných systémů. HFS-6 je větší snímač tepelného toku s vyšší citlivostí pro použití při tepelném vyhodnocování např. v budovách. UHFS-09 je největší snímač tepelného toku, který má nejvyšší citlivost a vodotěsnost pro použití v geotermálních studiích. HFS-DAQ je příslušenství série HFS/UHFS. Je to systém sběru dat pro přesné měření signálů vysílaných ze snímačů tepelného toku HFS/UHFS a jejich integrovaných termočlánků. Pro aplikaci snímačů doporučujeme vysokoteplotní, tepelně vodivou pastu OMEGATHERM™. Více

Model# (PN): UHF-HFS-SERIES Dodací podmínky

Snímače tepelného toku OMEGA mají robustní provedení a poskytují přesné údaje, vysokou citlivost a rychlou odezvu. Jsou ideální pro výzkumné a vývojové aplikace od letectví, průmyslových procesů až po aplikace ve stavebnictví. Nezapomeňte si k montáži pořídit také vysokoteplotní a tepelně vodivou pastu OMEGATHERM™.

Co je tepelný tok, snímač tepelného toku? (Heat Flux snímač)

Snímač tepelného toku HFS-5

HFS-5 je malý, ekonomicky výhodný snímač tepelného toku. Má minimální tloušťku při zachování vynikající citlivosti. Snímač tepelného toku je dostatečně flexibilní, aby jej bylo možné snadno připevnit na zakřivené povrchy.

Snímač tepelného toku HFS-6

HFS-6 je větší, velkoplošný snímač tepelného toku. Je zvláště vhodný pro sledování účinnosti tepelné izolace a přímé měření izolačního tepelného odporu přímo na požadovaném místě. Snímač má vynikající citlivost, která je ideální pro měření prostupu tepla tepelnou izolací budov. Kovové zapouzdření zvyšuje robustnost samotného snímače a prodlužuje životnost při opakovaných aplikacích snímače na měřené povrchy.

Snímač tepelného toku UHFS-09

UHFS-09 je největší, vysoce citlivý deskový snímač tepelného toku. Konstrukce s vysokou citlivostí je ideální pro přesné měření relativně nízkých tepelných toků, jako jsou ty, které lze pozorovat při testování pláště budovy a půdy. Pevná, robustní a voděodolná konstrukce činí snímač odolným a účinným v různých testovacích podmínkách.

Měřící systém HFS-DAQ

HFS-DAQ je systém sběru dat, který je navržen, aby přesně měřil malé analogové stejnosměrné napěťové signály, které jsou výstupem ze snímačů tepelného toku série HFS/UHFS a jejich integrovaných termočlánků. HFS-DAQ umožňuje přesné rozlišení a měření za zlomek nákladů oproti jiným aktuálně dostupným systémům pro snímače tepelného toku.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"