Tepelně vodivý tmel a pasta pro vysoké teploty

Cena
od 390 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA

Kód produktu
OB-100-OB-200-OT-200

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Elektricky nevodivé a tepelně vodivé. OMEGABOND™ 101 je dvousložkový tmel pro teploty až 105°C. OMEGABOND™ 200 je dvousložkový tmel s velmi dobrou tepelnou vodivostí pro teploty až 260°C. OMEGATHERM™ 201 je silikonová pasta s extrémně vysokou tepelnou vodivostí, která netvrdne, a je použitelná pro teploty od -40 do 200°C. Odolnost proti olejům, rozpouštědlům a většině kyselin. Více

Tmely OMEGABOND™ a pasty OMEGATHERM™ patří mezi produkty s vysokou tepelnou vodivostí a jsou určeny pro použití ve vysokých teplotách. Jsou vytvořeny pro trvalé uchycení termočlánků, odporových teploměrů, termistorů a ostatních teplotních čidel k povrchům kovu, keramice, sklu, plastům atd.

Produkty OMEGABOND™ a OMEGATHERM™ jsou účelně baleny tak, aby jejich použití bylo snadné a rychlé. Každý z produktů disponuje důležitými vlastnostmi nezbytnými pro přesné, rychlé a spolehlivé měření teploty. Mezi tyto vlastnosti patří: dobrá přilnavost a pevnost, vysoká teplotní odolnost, vysoká tepelná vodivost, dobré elektroizolační vlastnosti, tixotropní konzistence, rychlé vytvrzení a snadné použití.

Dělené balení (2 složkové provedení) zajištuje uživateli přesné dávkování poměru pryskyřice a katalyzátoru a také snadnou, rychlou a bezpečnou manipulaci při míchání. Dělené balení zahrnuje dva průsvitné, bezpečnostním uzávěrem navzájem oddělené, plastové polštářkové obaly. Jeden z nich obsahuje pryskyřici a druhý příslušné množství katalyzátoru. Při použití se jednoduše vytáhne bezpečnostní uzávěr, vmáčknutím obsahu jednoho polštářku do druhého se obě složky promíchají, odstřihne se jeden roh a vzniklá směs se aplikuje na potřebná místa.

SPECIFIKACE:

OMEGABOND™ 101 je dvousložkový tmel pro teploty až 105°C.

OMEGABOND™ 200 je dvousložkový tmel s velmi dobrou tepelnou vodivostí pro teploty až 260°C.

OMEGATHERM™ 201 je silikonová pasta s extrémně vysokou tepelnou vodivostí, která netvrdne, a je použitelná pro teploty od -40 do 200°C.