Teplotní snímač HANI™ pro kovové nádrže

Novinka
Cena
20 480 Kč bez DPH

Výrobce
OMEGA Engineering

Model# (PN)
HANI-B-TANK-M-MA

lze objednat - termín odeslání bude upřesněn
ks

Neinvazivní měření teploty kapalin uvnitř kovové nádrže. K instalaci nejsou nutné žádné provozní výluky a zásahy do stěny nádrže. Jednoduchá instalace. Přesný jako invazivní snímač, přesnost ±0,5°C. Procesní teplota od 0 do 100°C. 8 pinové připojení M12 pro komunikaci. Analogový výstup napájený smyčkou 4-20mA. Integrovaný Smart Core pro rozhraní Omega Link. Patentované provedení s krytím IP65. Více

Jednoduchá instalace

Instalace snímače HANI™ je velice jednoduchá a rychlá. Narozdíl od invazivních snímačů je snímač HANI™ instalován na vnější stranu nádrže a měří velmi přesně procesní teplotu kapaliny uvnitř nádrže.

• Bez potřeby vrtání • Bez potřeby svařování • Bez výluk ve výrobě

Potřebujete snímač přemístit? Jednoduše uvolníte a přemístíte!

Vysoká přesnost a rychlost odezvy

Rychlost odezvy snímače HANI™ jako u invazivního snímače.

Patentovaná platforma hybridních snímačů teploty od Omegy využívá kombinaci několika snímačů a proprietární algoritmy při zpracování měření pro dosažení stejné přesnosti a rychlosti odezvy jako nejlepší invazivní snímače. To vše bez rizik dodatečného zvyšování nákladů.

Přesnost pro nerezové nádrže: ±0,5°C
• Přesnost pro ostatní kovy: ±1,0°C

Neinvazivní bezkontaktní provoz

Bez potřeby vrtání do nádrže, bez rizika kontaminace.

Snímač HANI™ nepřijde nikdy do kontaktu s měřeným médiem unvitř nádrže. Neexistuje tedy žádné riziko znečištění, opotřebení nebo poškození snímače z důvodu vysokých průtoků, korozivních / abrazivních kapalin a nebo vodního rázu.

Kompatibilní s ekosystémem Omega Link

Integrovaný Smart Core pro rozhraní Omega Link.

Typické aplikace snímačů HANI

Nové a dodatečné vybavení stávajících systémů

Snižte celkové náklady na vlastnictví a snižte riziko kontaminace, aniž byste obětovali výkon. Upgradujte na rychlo upínací snímač HANI™.

Kontrola kvality

Připevněte snímač během několika sekund a připojte se k notebooku nebo počítači pro měření kdykoli a kdekoli.

Ověřte stávající invazivní snímače

S přesností srovnatelnou s většinou nejmodernějších invazivních snímačů lze HANI™ snímač snadno umístit vedle invazivního snímače a ověřit přesnost nebo určit drift invazivního snímače.

► DALŠÍ VIDEA