Termočlánek s vysokoteplotní izolací skelným vláknem a opředením z Inconelu

Rychlá kalibrace
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Kalibrace termočlánku (akreditovaně, 100-1100°C)


1 990 Kč bez DPH
ks
OMEGA Engineering

Vysokoteplotní izolace a opředení z Inconelu. Ohebné, odolné proti otěru. Použitelné do teplot až 1090°C krátkodobě, 980°C kontinuálně. Vhodné pro měření teplotních profilů pecí. Možnost výběru z 5 dodávaných provedení. Termočlánky typu J, K, E a N. Více

Model# (PN): XCIB Dodací podmínky

Jedinečné termočlánky J, K, E a N pro vysoké teploty, jsou dvakrát zabezpečeny proti otěru odolným opředením z Inconelu a opředením ze skelného vlákna. Dovolené provozní trvalé teploty do 980°C a krátkodobě až 1090°C, předurčují tyto termočlánky jako ideální snímače pro mnoho průmyslových aplikací měření vysokých teplot. Jsou například vynikající pro měření profilu pecí a topenišť.

Termočlánkové dráty o průměru 0,8 mm jsou izolovány skleněnými vlákny. Přes tato skleněná vlákna je převlečeno tkané houževnaté Inconelové opředení, pro maximální odolnost při vysokých teplotách (slitina s vysokým obsahem niklu). Pět různých provedení je k dodání v délkách 1m, 3m, ale také dle požadavku zákazníka.

Typy měřícího spoje

  Styl 1  

Uzemněný měřící konec přivařený k opředení z Inconelu tvoří hladký zaoblený hrot pro pro všeobecné použití v různých aplikacích.

Styl 2 Odhalený měřící konec, pro všeobecné použití, rychlejší odezva na změnu teploty.
Styl 3

Odhalený měřící konec s navařeným  límcem z Inconelu pro uchycení sondy k povrchu nebo k jejímu upevnění do díry nebo k jakémukoliv jinému materiálu.

Styl 4

Uzemněný měřící konec s okem pro  přišroubování k povrchu nebo zavěšení na háček. K dispozici jsou i neuzemněné provedení. Další informace vám sdělí prodejní oddělení.

Styl 5

Provedení s krycí trubičkou z Inconelu k ochraně odhaleného termočlánkového spoje. Tuto konstrukci lze upnout na povrch, zavěsit na háček nebo přišroubovat k povrchu pomocí průchozího otvoru na otevřeném konci ochranné trubičky.

Typy ukončení

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"