Termočlánková plášťovina Super OMEGACLAD™XL

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
třída 1

od 250 Kč bez DPH
m
OMEGA Engineering

Vynikající dlouhodobá stabilita termočlánkové plášťoviny při vysokých teplotách. Trvalé použití při teplotách 1150°C. Vynikající odolnost proti oxidaci, nauhličování a chloridaci. K dispozici s vysoce čistou minerální izolací MgO (HP). Stabilní výstupní výkon s nízkým teplotním driftem. K dispozici v přesnosti třídy 1 nebo třídy 2 podle IEC. K dispozici jako termočlánek typu K nebo typu N. Řez na dané délky nebo dlouhé spojité délky. Více

Model# (PN): SUPER-OMEGACLAD-XL Dodací podmínky

OMEGA přináší nejnovější inovaci v technologii termočlánků, materiál pro plášťové termočlánkové sondy - plášťovina Super OMEGACLAD® XL. Tato technologie umožňuje využití sond s malými průměry pro měření vysokých teplot. Při výrobě plášťoviny využíváme naše dlouhodobé zkušenosti z výroby plášťových termočlánkových drátů, termočlánkových vedení a výroby termočlánkových sond. Sondy Super OMEGACLAD® XL odolávají nauhličování, oxidaci a chloridaci i v těžkých provozních podmínkách.

Nízký teplotní drift - spolehlivé měření teploty

Sondy Super OMEGACLAD® XL se vyznačují malým driftem, což zajišťuje spolehlivé měření teploty déle než u sond využívajících jiných materiálů pláště. V průběhu 15 týdnů vykazovaly sondy s pláštěm A, B a C drift větší než 8.5 °C. Po 25 týdnech byl drift sondy Super OMEGACLAD® XL menší než 2.8 °C. (Pro test byly použity sondy s izolovaným měřícím spojem umístěné v elektrické muflové peci. Srovnání bylo provedeno s termočlánkem typu S – etalon NIST. Výsledky se mohou měnit podle aplikace)

Dlouhodobá životnost - nízké provozní náklady

Pokud Vaše aplikace vyžaduje měření teploty kolem 1150°C, je častá výměna vadných termočlánkových sond nákladná, zpomaluje výrobu a může i způsobit proměnlivou kvalitu výrobků. V přímém srovnávacím testu vykazují sondy Super OMEGACLAD® XL trvale nejlepší výsledky. Naše inovované teplotní sondy pracují v nejvyšší třídě přesnosti 10 x déle než konkurenční sondy o stejném nebo větším průměru s pláštěm Inconel® 600.

On-line konfigurátor nemusí obsahovat všechny dostupné možnosti provedení. Pokud nenaleznete co hledáte, prosím kontaktujte nás.

Kompletní informace o nabízených provedeních naleznete v katalogovém listu (PDF) viz část "Ke stažení"